Košarka: Međimurje se porazom oprostilo od navijača

U košarkaškim kvalifikacijama za A – 1 ligu Međimurje je u posljednjoj domaćoj utakmici poraženo od Osječkog Sokola 73:65. Prvo poluvrijeme bilo je ravnopravno. U nastavku su se Slavonci odvojili na desetak koševa razlike i tu prednost su zadržali do kraja.

Poluvrijeme je završilo 42:43. U trećoj četvrtini Osječani su se nakon nekoliko minuta odvojili na 44:52. Taj period igre završava 51:59.

U posljednjem dijelu susreta u 33. minuti je bilo 59:63. Više od toga Čakovčani nisu mogli i uskoro je bilo 59:69. Susret je završio 65:73 za goste.

Preostaje još jedno kolo u kojem će Međimurje gostovati kod Poličnika, a Osječki Sokol igrat će s Crikvenicom susret koji će odlučivati tko će biti novi prvoligaš.