POBJEDA KOŠARKAŠA Međimurja na startu prvenstva

Košarkaši Međimurja pobjedom su krenuli u 2. mušku ligu Sjever. kod kuće su pobijedili Koprivnici 82:66 (26:14, 25:16, 14:24 i 17:12). Susret je prokomentirao trener Međimurja Mario Novak:

‘Početna nervoza na početku utakmice. Nakon prve tri minute kreće dobra i agresivna obrana koja rezultira brzim kontrama i dobrim rješenjima u napadu. Dobro smo zatvorili Beljana i Jancijeva, najiskusnije i najbolje igrače Koprivnice.

Na odmor se odlazi sa rezultatom 51:30. Na početku treće četvrtine u prva tri napada loša reakcija domaćih igrača kod dodavanja i Koprivnica radi 6:0. Sredinom te četvrtine budi se Jancijev koji u tom razdoblju postiže 13 poena. U jednom trenutku gosti dolaze na 7 poena zaostatka.

Konačno se budimo krajem četvrtine i odlazimo na dvoznamenkastu prednost koju održavamo kroz zadnji dio igre i opet uz dobru i agresivnu igru utakmicu vraćamo u ‘mirne’ vode.’