Prvi poraz rukometaša Nedelišća

U petom kolu 3. HRL Sjever, rukometaši Nedelišća ovaj su vikend bili na gostovanju u Novskoj kod istoimene ekipe te u dramatičnoj završnici izgubili 29:27.

Početak utakmice pripada domaćinu koji boljom realizacijom u napadu povede sa 7:5, da bi već par minuta kasnije bilo 10:5. Nakon toga bude se Nedelišćanci i stižu razliku brzim kontrama te se na odmor odlazi rezultatom 15:15. Nastavak drugog poluvremena izjednačen, igra se gol za gol sve do pred kraj utakmice gdje Nedelišćanci promašuju zicer na rezultat 27:27.

Domaćin to koristi te još sa dva gola postavlja konačni rezultat. Treba istaknuti veliku borbenost i želju za pobjedom Nedelišćanaca, ali ovaj put ekipa Novske je u završnici bila bolja. U 6. kolu Nedelišće je domaćin ekipi Varaždina 1930 II u ATON – u.

U Novskoj su igrali: golmani K. Obadić, F. Paler, igrači E. Radiković, J. Trstoglavec, F. Goričanec (5), M. Goričanec (6), I. Srnec (8), M. Bralić, F. Topličanec, J. Potočnjak (6), M. Radović, F. Farkaš (2), I. Bedić, T. Tkalčec, J. Zebec, trener M. Kraljić.