Devetka nogometašica Trnave, pobjeda Međimurca, porazi Graničara i Nedelišća

U 1. HNL za žene Trnava je u Goričanu pobijedila Pregradu 9:0. Poluvrijeme je bilo 4:0 uz hat – trick Leone Požgaj golovima u 21, 36 i 38. minuti, a gošće je načela kapetanica Horvat golom u 9. minuti. U drugom dijelu gol iz kaznenog udarca postigla je Klarić u 48. minuti. Po dva gola postigle su Valušek u 53. i 78. minuti te Cicijelj u 56. i 80. minuti.

Agram je pobijedio Katarinu Zrinski 5:2. Poluvrijeme je bilo 2:0. Za Čakovčanke su se u listu strijelaca upisale Đula u 59. minuti i Vugrinec u 81. minuti.

U nedjelju su odigrana tri susreta Međužupanijske nogometne lige Čakovec – Varaždin. U Kotoribi je Graničar ugostio Plitivicu i poražen je 1:2. Poluvrijeme je bilo 0:0. Gosti su poveli iz kaznenog udarca u 61. minuti. Domaćin na isti način izjednačuje u 87. minuti golom vratara Jambresa. Gosti golom u sudačkoj nadoknadi u 92. minuti uzimaju sva tri boda.

Međimurec je bio domaćin Novom Marofu. Iako su gosti poveli 0:1, već je na poluvremenu bilo 3:1 i na kraju 4:1.

Domaće slavlje Međimurca

U nastavku pogledajte sva četiri gola Međimurca koje nam je poslala Ema Baksa:

Zadrugar
je ugostio Nedelišće i porazio ga s minimalnih 1:0 golom u 84. minuti.

MŽNL: Sloboda – Naprijed 1:1, Mladost Komet – Polet 6:1, Rudar – Centrometal 2:0, Varteks – Pušćine 0:2. Nedjelja Graničar – Plitvica 1:2, Međimurec – Novi Marof 4:1 i Zadrugar – Nedelišće 1:0.

U Palovcu je Dinamo bio bolji od Jedinstva (GM)

1. ŽNL: Četvorka Sloge u gostima

Kraljevčan 38 poražen je od lidera Sloge Čakovec 0:4. Najefikasniji domaćin bio je Dinamo Domašinec koji je s visokih 6:2 pobijedio Mladost Ivanovec.

Uvjerljiva domaća pobjeda Dinama iz Domašinca

Spartak je kod kuće poražen od Trnave s minimalnih 0:1.

Trnava je jednim golom uzela sva tri boda kod Spartaka

1. ŽNL: Mladost (SM) – BSK 0:1, Dinamo (D) – Mladost (I) 6:2, Galeb – Omladinac (NSR) 2:3, Spartak – Trnava 0:1, Dinamo (P) – Jedinstvo (GM) 4:2, Sloboda (M) – Polet (P) 3:3, Kraljevčan 38 – Sloga (Č) 0:4, Mladost (Pal.) – Sokol 2:0.

U Mihovljanu šest golova i podjela bodova

2. ŽNL skupina A: Hodošan i Dubravčan u vodstvu

Dubravčan i Vidovčan odigrali su bez golova 0:0 pa su sada na vrhu sa 17 bodova poravnati Hodošan i Dubravčan. Jedini domaćin koji je ostao bez bodova je Croatia koja je poražena od Omladinca (DS) 1:2.

Tri gola i tri boda Borca iz Turčišća

2. ŽNL skupina A: subota Strahoninec – Bratstvo (SV) 4:1, Hodošan – Otok 5:0. Nedjelja Dubravčan – Vidovčan 0:0, Borac (T) – Dubrava 3:0, Budućnost (M) – Draškovec 2:1, ČSK – Jedinstvo (NSD) 3:1, Drava (DM) – Omladinac (M) 2:1, Croatia – Omladinac (DS) 1:2.

2. ŽNL skupina B: Pobjeda uvjerljiva u gostima

Lider Pobjeda slavila je u gostima kod Bratstva iz Jurovca 6:3. Mali Mihaljevec je s golom u svakom poluvremenu u susjedskom derbiju pobijedio Hajduk Brezje 2:0. Trnovec je poražen kod kuće od Vučetinca 2:3.

Mali Mihaljevec je u susjedskom derbiju pobijedio Hajduk Brezje

2. ŽNL skupina B: subota Donji Koncovčak – Plavi (Pek.) 3:3. Nedjelja Venera – Napredak 4:0, Trnovec – Vučetinec 2:3, Mura – Šenkovec 3:2, Bratstvo (J) – Pobjeda 3:6, Zasadbreg 77 – Hajduk (Š) 0:1, Zebanec – Sloga (Š) 0:4, Mali Mihaljevec – Hajduk (B) 2:0.

3. ŽNL: Osmice Podturna i Borca (DH)

U Kuršancu poraz Drave od Torpeda 1:7. U Selnici potop Mladosti od Podturna 0:8. Radnički je bio uspješan u Podbrestu gdje je pobijedio Budućnost 2:1 pa sada prva tri kluba na ljestvici Podturen, Torpedo i Radnički imaju po 16 bodova.

3. ŽNL: Mladost (S) – Podturen 0:8, Eko – Dinamo (Ž) 1:3, Drava (K) – Torpedo 1:7, Mladost (D) – Bratstvo (P) 5:0, Parag – Borac (DH) 1:8, Budućnost (P) – Radnički 1:2. Jadran je slobodan.