Sedmica nogometašica Trnave, Međimurje poraženo kod Oriolika

Na otvaranju nove prvoligaške sezone nogometašice Trnave iz Goričana bile su uvjerljive protiv Omble 7:0. Poluvrijeme je bilo 3:0.

U susretu 5. kola 3. HNL istok Međimurje je gostovalo kod Oriolika. Nakon prvog dijela Oriolik je imao prednost 2:0. Na kraju je Oriolik slavio 3:0, a Čakovčani su završili s desetoricom igrača nakon isključenja Mesarića.

Mladost Komet Prelog je bila uvjerljiva protiv Plitvice 6:0. Poluvrijeme je bilo 2:0. Dva gola postigli su Bukal i Hladnik te po jedan Tišljarić i Božek. Kod 2:0 sredniom prvog dijela gostujući vratar uspio je obraniti kazneni udarac.

Mladost Komet je bila uvjerljiva na svom travnjaku

U Slakovcu pobjeda Slobode nad Centrometalom 2:1. Poluvrijeme je bilo 2:0, a golove za domaćina postigli su Posavec u 19. minuti i Fučko u 24. minuti. U drugom dijelu go za Centrometal daje Dumančić u 66. minuti.

Polet je u Svetom Martinu na Muri poražen od Zelengaja 2:3. Poluvrijeme je bilo 0:1. U 54. minuti Radiković vraća na 1:1, no nedugo nakon toga gosti dolaze do prednosti iz kaznenog udarca. U 73. minuti je 1:3, da bi Turk u sudačkoj nadoknadi zabio za 2:3.

U susretu 2. ŽNL skupina A Bratstvo Savska Ves i Vidovčan nisu našli puta do mreže i susret je završio 0:0.

U skupini B Vučetinec je porazio Napredak 6:2. Poluvrijeme je bilo 4:1. Donji Koncovčak i Hajduk Brezje odigrali su 2:2. Domaćin je poveo, gost poravnao i na poluvremenu je bilo 1:1. U nastavku 1:2 za goste i imali su igrača više, no domaćin ipak daje gol za poravnanje na 2:2 i podjelu bodova.

3. HNL istok 5. kolo Oriolik – Međimurje 3:0.

MŽNL Čakovec – Varaždin: subota Sloboda Slakovec – Centrometal 2:1, Mladost Komet – Plitvica 6:0 i Polet – Zelengaj 2:3. Nedjelja Međimurec – Naprijed, Graničar – Novi Marof, Jalžabet – Pušćine, Varteks – Nedelišće i Zadrugar – Rudar.

1. ŽNL: Mladost (I) – BSK, Mladost (SM) – Omladinac (NSR), Dinamo (D) – Trnava, Galeb – Jedinstvo (GM), Spartak – Polet (P), Dinamo (P) – Sloga (Č), Sloboda (M) – Sokol, Kraljevčan 38 – Mladost (Pal.).

2. ŽNL skupina A: subota Bratstvo (SV) – Vidovčan 0:0. Nedjelja Dubravčan – Dubrava, Strahoninec – Draškovec, Borac (T) – Jedinstvo (NSD), Budućnost (M) – Omladinac (M), ČSK – Omladinac (DS), Drava (DM) – Otok, Croatia – Hodošan.

Bratstvo (SV) i Vidovčan odigrali su susret bez golova

2. ŽNL skupina B: subota Vučetinec – Napredak 4:1, Donji Koncovčak – Hajduk (B) 2:2. Nedjelja Venera – Šenkovec, Trnovec – Pobjeda, Mura – Hajduk (Š), Bratstvo (J) – Plavi (Pek.), Zasadbreg 77 – Sloga (Š), Zebanec – Mali Mihaljevec.

3. ŽNL: Dinamo (Ž) – Podturen, Mladost (S) – Torpedo, Eko – Bratstvo (P), Mladost (D) – Borac (DH), Jadran – Radnički, Parag – Budućnost (P) /u Podbrestu/. Drava (K) je slobodna.