Drugo mjesto Noe Vreska u Pagu

Od petka do nedjelje odigrano je 6. Otvoreno prvenstvo Grada Paga za mlađe kategorije, prvi od turnira iz kalendara Hrvatskoga stolnoteniskog saveza za sezonu 2015./2016. Od dvojice igrača STK Mihovljana, jedinih predstavnika naših klubova na turniru, odličan je bio Noa Vresk, koji je u kategoriji mlađih kadeta osvojio drugo mjesto.

Do finala, koje je s 3:0 izgubio od prvoga nositelja Leona Milaka iz MGK Drave Žabnik, nakon prolaska kvalifikacijske skupine, u četvrtfinalu je u pet dramatičnih setova pobijedio Šimunovića iz Mostara, a nakon toga u polufinalu s uvjerljivih 3:0 Zniku iz GSTK Zagreba.

Kvalifikacijsku skupinu prošao je i u kategoriji kadeta, ali je u osmini finala, nakon dobivenoga prvoga seta, s 3:1 eliminiran od Krstevskoga iz Pule. Tako uspješan nije bio i njegov klupski kolega Filip Vinković, koji je u kategoriji kadeta ispao već u kvalifikacijskoj skupini izgubivši sve tri partije.