Komentar nedjeljnog kola: Pobjeda Pušćina, neriješeno u Cirkovljanu

U MŽNL Čakovec – Varaždin u međimurskom susretu Naprijed je u Cirkovljanu bio domaćin Poletu iz Svetog Martina na Muri. Polet je poveo u prvom dijelu 0:1 golom Vršića u 37. minuti, a domaćin je poravnao u nastavku na 1:1 u 53. minuti golom Vlaha što je bio i konačan rezultat. Gosti su od 60. minute bili s igračem manje jer je isključen Zadravec.

Pušćine je ugostilo Plitvicu iz Gojanca. S dva gola Karla Levanića u drugom poluvremenu u 58. i 83. minuti Pušćine je slavilo 2:0.

3. HNL istok: Podravina – Međimurje 0:4.

MŽNL Čakovec – Varaždin: subota Sloboda Slakovec – Mladost Komet Prelog 2:0, Nedelišće – Graničar Kotoriba 2:1 i Centrometal Macinec – Jalžabet 4:4. Nedjelja Naprijed Cirkovljan – Polet Sveti Martin na Muri 1:1 i Pušćine – Plitivca Gojanec 2:0, Zadrugar – Vatak 0:1 i Novi Marof – Zelengaj 3:2. U srijedu će igrati Rudar i Međimurec od 18:00 sati.

Petica BSK-a u Belici

1. ŽNL: Sloga (Čakovec) – Dinamo (Domašinec) 6:3 /u 10 sati/, BSK – Sloboda (Mihovljan) 5:1, Kraljevčan 38 – Dinamo (Palovec) 1:1, Mladost (Palinovec) – Spartak 1:4, Sokol – Galeb 1:2, Polet (Pribislavec) – Mladost (Sveta Marija) 2:1, Jedinstvo (Gornji Mihaljevec) – Mladost (Ivanovec) 2:1, Trnava – Omladinac (Novo Selo Rok) 2:0.

Polet (P) je s dva gola Miše Palfija osvojio domaće bodove

2. ŽNL A: subota Hodošan – Budućnost (Miklavec) 2:0. Nedjelja: Vidovčan – Drava (Donji Mihaljevec) 2:0, Croatia – ČSK 6:2, Otok – Borac (Turčišće) 0:4, Omladinac (Držimurec Strelec) – Strahoninec 1:8, Omladinac (Mačkovec) – Dubravčan 1:3, Jedinstvo (Novo Selo na Dravi) – Bratstvo (Savska Ves) 2:3, Draškovec – Dubrava 2:1.

Čak osam gostujućih golova Strahoninca

2. ŽNL B: subota Napredak – Donji Koncovčak 1:3, Hajduk (Štrukovec) – Vučetinec 3:0. Nedjelja: Zebanec – Zasadbreg 77 0:5, Mali Mihaljevec – Bratstvo (Jurovec) 1:4, Hajduk (Brezje) – Mura 2:0, Sloga (Štrigova) – Trnovec 1:2, Plavi (Peklenica) – Venera 0:1, Pobjeda – Šenkovec 3:2.

Mladost je u Dekanovcu trela mrežu Paraga 12 puta

3. ŽNL: Podturen – Jadran 2:0, Parag – Mladost (Dekanovec) 1:12 /igralo se u Dekanovcu/, Budućnost (Podbrest) – Drava (Kuršanec) 3:2, Radnički – Eko 2:2, Borac (Donji Hrašćan) – Mladost (Selnica) 3:1, Bratstvo (Preseka) – Torpedo 0:2. Dinamo (Žiškovec) bio je slobodan.