Šestica Slobode Slakovec i petarda Pušćina, Poletu domaći bod

Odigrano je sedam nogometnih susreta u Međužupanijskoj nogometnoj ligi te županijskim nogometnim ligama koji su počeli u 17:00 sati. Međimurski ogled odigrali su Pušćine i Mladost Komet Prelog. Nakon prvog dijela rezultat je bio 2:1. Pušćine je povelo, Mladost izjednačila, a Pušćina još jednom zabilo za minimalnu prednost. U nastavku tri gola domaćina za visoku pobjedu 5:1.

Polet je u Svetom Martinu na Muri ugostio Jalžabet. Poluvrijeme je bilo 1:1. Gosti su poveli u u 36. minuti, a odmah u idućoj minuti Polet poravnava. U drugom dijelu drugim golom Barata u 56. minuti Polet vodi 2:1, a gosti daju gol za konačnih 2:2.

U Slakovcu Sloboda je bila domaćin Plitvici iz Selnika. Nakon prvog dijela rezultat je bio 1:0 golom koji je pao sredinom poluvremena. U nastavku efikasniji Slakovčani za uvjerljivu pobjedu 6:1.

U 1. ŽNL Omladinac je u Novom Selu rok poražen od BSK 1:4. Poluvrijeme je bilo 1:2.

U 2. ŽNL zapad poraz Donjeg Koncovčaka od Venere 0:1 golom u 54. minuti. U Štrukovcu poraz Hajduka od Jedinstva Gornji Mihaljevec 0:2 s oba gola u prvom poluvremenu.

U Savskoj Vesi pobjeda Bratstva nad Plavima iz Peklenice 4:1. Poluvrijeme je bilo 1:0. Svi ostali igraju u nedjelju od 17:00 sati.

Četiri gola Bratstva za domaća tri boda

3. HNL istok nedjelja Višnjevac – Međimurje.

MŽNL Čakovec – Varaždin subota Polet – Jalžabet 2:2, Sloboda – Plitvica (S) 6:1 i Pušćine – Mladost Komet 5:1. Nedjelja Nedelišće – Centrometal, Naprijed – Plitvica (G), Graničar – Ivančica i Zelengaj – Rudar.

1. ŽNL subota: Omladinac (NSR) – BSK 1:4. Nedjelja: Dinamo (D) – Trnava, Polet (P) – Sloboda (M), Sokol – Mladost (SM), Kraljevčan 38 – Mladost (Pal.), Šenkovec – Međimurec, Mladost (I) – Spartak, Jedinstvo (NSD) – Dinamo (P).

2. ŽNL zapad subota: Donji Koncovčak – Venera 0:1, Hajduk (Š) – Jedinstvo (GM) 0:2 i Bratstvo (SV) – Plavi (Pek.) 4:1. Nedjelja: Napredak – Drava, Mura – Zebanec, Trnovec – Strahoninec, Bratstvo (J) – Pobjeda, Sloga (Š) – Mali Mihaljevec.

2. ŽNL istok: Croatia – Hodošan, Budućnost (M) – Otok, Budućnost (P) – Vidovčan, Drava (DM) – Draškovec, Borac PMP – Zasadbreg 77, Galeb – Graničar (N), Omladinac (DS) – Dubravčan, ČSK – Dubrava.

3. ŽNL: Mladost (D) – Radnički, Borac (DH) – Vučetinec, Parag – Bratstvo (P) igra se u Štefancu, Eko – Jadran, Omladinac (M) – Torpedo, Dinamo (Ž) – Hajduk (B).