Nedelišće nadoknadilo tri gola manjka i u finalu će igrati sa Slogom Čakovec

Odigran je uzvratni polufinalni susret Međimurskog nogometnog kupa između Nedelišća i Međimurca. Nedelišće je pred gotovo 1000 ljudi vodilo 1:0 golom Kosira koji je postignut pri kraju poluvremena.

Na početku susreta Međimurec nije iskoristio veliku prigodu kada je neprecizan bio S. Treska. Nedelišće je imalo inicijativu što je iskoristilo pri kraju poluvremena za minimalnu prednost.

Međimurec je iz prvog susreta imao prednost 4:1, a Nedelišće je u drugom poluvremenu krenulo u lov na još dva gola koja bi im bila dovoljna za finale. Domaćini su uspjeli postići ta dva gola preko Pintarća i Kosira i na kraju pobijediti 3:0 što je rezultat vrijedan finala kupa Međimurskog nogometnog saveza sa Slogom iz Čakovca.

Nedelišće – Međimurec 3:0

Nedelišće, gledatelja 1000. Sudac: Matija Horvat (Varaždin). Pomoćnici: Borut Križarić (Ivanovec) i Branko Bacinger (Varaždin). Delegat: Mijo Horvat (Goričan). Strijelci: 1:0 Kosir (42), 2:0 N. Pintarić (61), 3:0 Kosir (81).

Nedelišće: Košir, M. Pintarić, N. Pintarić, Levačić (od 79. Vizinger (od 85. Vibovec), Kosir, Jagec (od 89. Numanović), Marčec (79. Pintarić), Topolnjak, Slunjski, Mesarić, Međumurac (od 90. Žganec). Trener: Goran Međumurac.

Međimurec: Prekupec, Ivanuša, Hrušoci (46. Kregar), T. Fučko, Vabec, Branilović, Hrustek (od 65. S. Fučko), Bestijanić, Zanjo, S. Treska, D. Treska. Trener: Antun Jukić.