Pobjeda MIP Weylanda u Varaždinu

Šesti natjecateljski dan malonogometnog turnira u Varaždinu donio je 7-8 vrhunskih utakmica, u režiji vrsnih majstora malog nogometa.

Texas Auto Mak Interland (Glavica, Semler, Kukec, Darmopil i društvo) ipak je pokazao manje od očekivanog, neugodni Druškovec dugo su lomili za konačnu tijesnu pobjedu (2:1), dok su kontra konstantno dobrog MIP Weylanda iz Pušćina (Tot, Bobičanec, Žganec, Kralj, Radiković…) držali egal u prvom poluvremenu, ali onda u samo tri minute pokleknuli, u konačnici je bilo čak 3:0 za MIP Weyland.

Ispravnom se pokazala procjena da su međimurska Svježa jaja Vuk i zagorska Crvena ruža dvije kvalitativno vrlo izjednačene momčadi, upravo je remijem okončan i njihov sraz (1:1), a budući da je u toj skupini i varaždinski Ropox vrlo slične kvalitete bit će itekako zanimljivo vidjeti međusobni sraz Crvene ruže i Ropoxa te konačni rasplet borbe za prvo mjesto u grupi.