Crikvenica i Prelog bez pobjednika, pobjeda Nedelišća

U 10. kolu Prve hrvatske rukometne lige Crikvenica i Prelog odigrali su 22:22. Od početka susreta krenulo se gol za gol i tako je bilo do 8:8. Kraj prvog dijela Prelog je odigrao bolje i na poluvremenu je 10:13. U nastavku je bilo i 10:14, no domaćin se vraća na 15:15. Imali su domaćini 18:16 i 19:17, no Prelog se vraća na 19:19. Do kraja susreta gol za gol, domaćin ima prednost gola viška što Prelog svaki puta poništava svojim golom za krajnjih 22:22.

Kod Preloga Denis Matić je zabio 6 golova, Ivan Bergovec je dao 5, Mario Belić 4, Hrvoje Malek 3, Dario Horvatić 2 te po 1 Tomislav Bratković i Matija Janušić.

U 9. kolu Treće hrvatske rukometne lige sjever rukometaši Nedelišća slavili su u gostima kod Ilove 23:26. Domaćin je na poluvremenu vodio 14:11, no rukometaši Nedelišća su u drugom poluvremenu preokrenuli rezultat i došli do pobjede.

Kod naših predtavnika i 3. HRL sjever još je preostao nedjeljni susret u kojemu će rukometašice Zrinskog 2 od 13:00 sati gostovati kod Velikog Trojstva.