Osmica Nedelišća, petica Rudara, četvorka Centrometala, gostima ni boda

U Međužupanijskoj nogometnog ligi Čakovec – Varaždin tri domaće pobjede međimurskih predstavnika protiv susjeda preko Drave. Nedelišće je pregazilo Novi Marof 8:2. Poluvrijeme je bilo 1:1, a u 33. minuti isključen je gostujući igrač. U nastavku domaćin demonstrira snagu i koristi igrača više za uvjerljivu pobjedu. Moramo istaknuti Ivana Egrija koji je zabio pet golova.

Nedelišće je zabilo čak osam golova

Rudar je u Murskom Središću petardom ispratio Ivančicu. Završilo je čistih 5:0 s tri gola u prvom poluvremenu i još dva u nastavku.

Rudar je bio uvjeljiv protiv Ivančice

Drama u Macincu, izvrsna utakmica i pobjeda Centrometala 4:3. Macinčani su poveli 1:0, no gosti okreću na 1:2, a na odmor se odlazi rezultatom 2:2. U nastavku gosti vode 2:3 od 50. minute. Domaći kapetan Bratković zabija na 3:3, a desetak minuta prije kraja pred 200 gledatelja za domaću pobjedu 4:3 zabija Panić.

U 2. MNL zapad Donji Koncovčak je pobijedio Bratstvo Savsku Ves 7:0. Poluvrijeme je po teškom i blatnjavom terenu bilo 1:0. Početkom drugog dijela u pet minuta Donji Koncovčak zabija dva gola, gosti kao da su nestali s terena i na kraju primaju sedam golova.

Donji Koncovčak se puno bolje snašao u blatnim uvjetima od gostiju

U 2. MNL istok Hodošan je bio bolji od Drave Donji Mihaljevec 3:1. Poluvrijeme je bilo 2:0 pa u nastavku 3:0, da bi gost smanjio na 3:1.

U 3. MNL istok dvije više nego sigurne domaće pobjede. U Dekanovcu je Mladost porazila Parag 15:1. Poluvrijeme je bilo 4:1. U Zasadbregu pobjeda Vučetinca nad Dinamom Žiškovec 6:1. Poluvrijeme je bilo 2:0.

Vučetinec je bio bolji od Dinama

MŽNL Čakovec – Varaždin 4. kolo: subota Rudar – Ivančica 5:0, Centrometal – Jalžabet 4:3 i Nedelišće – Novi Marof 8:2. Nedjelja: Sloga Čakovec – Mladost Komet Prelog /10:00 sati/,  Zelengaj – Naprijed, Graničar Kotoriba – Polet (SMnM), Plitvica (G) – Archea Čakovec i Sloboda (S) – Pušćine.

1. MNL 4. kolo: Trnava – Kraljevčan 38, Sokol – Šenkovec, Polet (P) – Mladost (I), Dinamo (D) – Omladinac (NSR), Sloboda (M) – Jedinstvo (NSD), Mladost (SM) – Dinamo (P) /odgođeno za 8.10./, Mladost (Pal.) – BSK, Međimurec – Spartak.

2. MNL zapad 4. kolo: Donji Koncovčak – Bratstvo (SV) 7:0 /subota/, Venera – Trnovec, Mura – Bratstvo (J), Napredak – Hajduk (Š), Drava (K) – Sloga (Š), Zebanec – Mali Mihaljevec, Strahoninec – Plavi (Pek.), Pobjeda – Jedinstvo (GM).

2. MNL istok 4. kolo: Hodošan – Drava (DM) 3:1 /subota/, Budućnost (P) – Borac (T), Budućnost (M) – Galeb, Croatia – Omladinac (DS), Otok – ČSK, Vidovčan – Dubrava, Draškovec – Dubravčan, Zasadbreg 77 – Graničar (N).

3. MNL 4. kolo: Mladost (D) – Parag  15:1 /subota/, Vučetinec – Dinamo (Ž) 6:1 /subota u Zasadbregu/, Mladost (S) – Eko, Radnički – Omladinac (M), Bratstvo (P) – Hajduk (B), Jadran – Torpedo. Borac (DH) je slobodan.