Otvaranje prvenstva Zrinski Čakovec – Koka Varaždin

Jučer je u Zagebu bio plenum klubova Prve hrvatske rukometne lige za žene na kojem su ždrijebani parovi s rasporedom odigravanja utakmica. Nikada se u prvoligaškom natjecanju nisu srele ekipe iz Čakovca i Varaždina pa je izvučeno da se u prvom kolu prvenstva 1. Hrvatske rukometne lige za žene koje počinje 13. rujna u Čakovcu sastaju ekipe ŽRK Zrinski i ŽRK Koka Varaždin.

13. kolo 31.01./01.02.2015. Zrinski – Sesvete

U sklopu priprema jučer je u Zelini odigrana pripremna utakmica protiv tamošnjih prvoligašica Zeline koje su o prošloj sezoni zauzele visoko peto mjesto. Utakmica je završila sa rezultatom 32:21 za domaćina, poluvrijeme je bilo 17:12 za domaćina.

Mora se napomenuti da je u 42. minuti utakmice rezultata bio 25:20 za domaćina pa su onda priliku za igru dobile igračice mlađe kadetkinje rođene 1998. godište. Sve u svemu jako dobra provjera za Zrinskice koje još očekuju koju prinovu u ekipi kako bi se proširio izbor i dobilo na većoj konkurenciji u ekipi.

Slijedeća utakmica je i prva u Čakovcu u subotu s početkom u 16.00 sati u dvorani Graditeljske škole protiv slovenskih prvoligašica ekipe Celjskih mesnina iz Celja.