Slogi i Čukovcu prijepodnevne pobjede

U prijepodnevnom terminu danas smo imali dva susreta Prve međimurske nogometne lige u Čakovcu i Čukovcu. Sloga je bila domaćin Dinamu iz Palovca. Slogaši su na odmor otišli s minimalnom prednošću 1:0, a u nastavku su zabili još dva gola za pobjedu 3:0 i tri nova boda na kontu domaćina.

Sloga je u Čakovcu zabila tri gola Dinamu iz Palovca za tri nova boda

Čukovec 77 je dočekao Dinamo iz Domašinca kojeg je pobijedio 3:2 u zanimljivoj i napetoj utakmici. Čukovec je poveo, a Dinamo je preokrenuo na 1:2. Domaćin poravnava i zabija treći gol za prednost 3:2 koji je ujedno odlučio i pitanje pobjednika. Svih pet golova palo je u prvom poluvremenu.

Čukovec je vodio, gubio i na kraju pobijedio

Do sada je odigrano sedam susreta međimurskih nogometnih liga, a ostalih 26 počinje u 16:00 sati.

1. ŽNL subota Podturen – Centrometal 1:4. Nedjelja: Sloga (Č) – Dinamo (P) 3:0 /u 10:00 sati/, Čukovec 77 – Dinamo (D) 3:2 /u 10:30 sati/, Spartak – Šenkovec, Naprijed – Mladost (Pal.), Sokol – Sloboda (S), BSK – Mladost (I), Pušćine – Omladinac (NSR).

2. ŽNL zapad subota Bratstvo (SV) – Plavi (Pek.) 2:0. Nedjelja Hajduk (Š) – Napredak, Mura – Jedinstvo (NSD), Drava (K) – Jedinstvo (GM), Zebanec – Bratstvo (J), Sloboda (M) – Strahoninec, Međimurec – Mali Mihaljevec, Venera – Trnovec.

2. ŽNL istok ČSK – Omladinac (DS), Dubrava – Polet (P), Drava (DM) – Trnava, Galeb – Hodošan, Croatia – Kraljevčan 38, Borac – Budućnost (P), Mladost (SM) – Graničar (N), Vidovčan – Dubravčan.

3. ŽNL zapad subota Parag – Donji Koncovčak 2:8 /u Preseki/, Vučetinec – Plavi 1975 2:0 /u Brezju/. Nedjelja: Pobjeda – Sloga (Š), Bratstvo (P) – Mladost (S), Hajduk (B) – Zasadbreg 77, Dinamo (Ž) – Omladinac (M).

3. ŽNL istok subota Eko – Budućnost (M) 1:0. Nedjelja: Radnički – Trnje, Borac (DH) – Draškovec, Jadran – Mladost (D), Otok – Torpedo.