Centrometal slavio u Podturnu

U županijskim nogometnim ligama odigrano je pet susreta. U 1. ŽNL Podturen je izgubio od Centrometala 1:4 sa svim golovima u drugom poluvremenu.

U 2. ŽNL zapad Bratstvo Savska Ves pobijedila je Plave iz Peklenice 2:0 s oba gola u drugom poluvremenu.

U 3. ŽNL zapad u Preseki je Parag izgubio od Donjeg Koncovčaka 2:8. Poluvrijeme je bilo 1:3. U Brezju je Vučetinec bio bolji od Plavih iz Prekope 2:0 s oba gola u drugom poluvremenu.

U 3. ŽNL istok u Svetom Križu je Eko porazio Budućnost Miklavec 1:0 golom koji je pao desetak minuta prije kraja utakmice.

1. ŽNL subota Podturen – Centrometal 1:4. Nedjelja: Sloga (Č) – Dinamo (P) /u 10:00 sati/, Čukovec 77 – Dinamo (D) /u 10:30 sati/, Spartak – Šenkovec, Naprijed – Mladost (Pal.), Sokol – Sloboda (S), BSK – Mladost (I), Pušćine – Omladinac (NSR).

2. ŽNL zapad subota Bratstvo (SV) – Plavi (Pek.) 2:0. Nedjelja Hajduk (Š) – Napredak, Mura – Jedinstvo (NSD), Drava (K) – Jedinstvo (GM), Zebanec – Bratstvo (J), Sloboda (M) – Strahoninec, Međimurec – Mali Mihaljevec, Venera – Trnovec.

2. ŽNL istok ČSK – Omladinac (DS), Dubrava – Polet (P), Drava (DM) – Trnava, Galeb – Hodošan, Croatia – Kraljevčan 38, Borac – Budućnost (P), Mladost (SM) – Graničar (N), Vidovčan – Dubravčan.

3. ŽNL zapad subota Parag – Donji Koncovčak 2:8 /u Preseki/, Vučetinec – Plavi 1975 2:0 /u Brezju/. Nedjelja: Pobjeda – Sloga (Š), Bratstvo (P) – Mladost (S), Hajduk (B) – Zasadbreg 77, Dinamo (Ž) – Omladinac (M).

3. ŽNL istok subota Eko – Budućnost (M) 1:0. Nedjelja: Radnički – Trnje, Borac (DH) – Draškovec, Jadran – Mladost (D), Otok – Torpedo.