Jutarnje pobjede Čukovca, Omladinca (DS) i Eka

U prijepodnevnom terminu imali smo tri utakmice Međimurskih nogometnih liga. Čukovec ’77 je u 1. ŽNL dočekao Podturen. Čukovec je slavio 3:1. Poluvrijeme je bilo 2:0. U drugom poluvremenu svaka ekipa je zabila po gol što je domaćinu bilo dovoljno za očuvanje vodstva i osvajanje nova tri boda.

U 2. ŽNL istok Graničar Novakovec je bio domaćin Omladincu iz Držimurca Strelca. Novakovčani ni nakon tri kola nemaju boda jer su i danas poraženi 2:4. Domaćin je dobio prvo poluvrijeme 2:1, ali je i ostao bez vratara zbog prekršaja izvan šesnaesterca. Omladinac je u drugom poluvremenu znao iskoristiti igrača više, zabio je tri gola, preokrenuo rezultat i vratio se kući sa sva tri boda.

Eko Sveti Križ je u 3. ŽNL istok ugostio Mladost iz Dekanovca. Domaćin je loše krenuo u sezonu i današnjom pobjedom od čak 9:1 popravio je i bodovno stanje i gol – razliku i raspoloženje u klubu. Poluvrijeme je već bilo 4:0, ali unatoč visokom vodstvu igrači Eka su u drugom poluvremenu još pet puta parali mrežu Dekanovčana koji su barem uspjeli zabiti počasni pogodak.

3. HNL Sjever: Polet (SMnM) – Čakovec 5:0 /subota/, Međimurje – Rudar 4:4 /subota/, Podravac – Nedelišće 3:1 /subota/, Graničar (K) – Mladost (Ž) i Croatia – Mladost (P) igraju od 16:30 sati.

1. ŽNL 3. kolo: Omladinac (NSR) – Sloboda (S) 1:2 /subota/, Čukovec 77 – Podturen 3:1 /u 10:30 sati/, Mladost (I) – Dinamo (P), Pušćine – Mladost (Pal.), BSK – Šenkovec, Sokol – Dinamo (D), Naprijed – Centrometal, Spartak – Sloga (Č).

2. ŽNL zapad 3. kolo: Bratstvo (SV) – Hajduk (Š) 1:2 /subota/, Mali Mihaljevec – Jedinstvo (NSD), Trnovec – Strahoninec, Venera– Bratstvo (J), Međimurec – Jedinstvo (GM), Sloboda (M) – Plavi (Pek.), Zebanec – Napredak, Drava (K) – Mura.

2. ŽNL istok 3. kolo: Graničar (N) – Omladinac (DS) 2:4 /u 10:30 sati/, Dubravčan – Budućnost (P), Vidovčan – Kraljevčan 38, Mladost (SM) – Hodošan, Borac– Trnava, Croatia – Polet (P), Galeb – ČSK, Drava (DM) – Dubrava.

3. ŽNL zapad: Vučetinec – Sloga (Š) 1:4 /u Brezju u subotu/, Parag – Plavi 1975 0:2 /u Preseki u subotu/, Dinamo (Ž) – Donji Koncovčak, Hajduk (B) – Omladinac (M), Bratstvo (P) – Zasadbreg 77, Pobjeda – Mladost (S).

3. ŽNL istok: Eko – Mladost (D) 9:1 /u 10:30 sati/, Jadran – Torpedo, Borac (DH) – Budućnost (M), Radnički – Draškovec, Romska vatra – Trnje /u Svetom Jurju u Trnju/. Otok je slobodan.