Nogometni kup: Poznati svi sudionici osmine finala

U popodnevnom terminu danas je odigrano preostalih osam utakmica šesnaestine finala kupa Međimurskog nogometnog saveza. U tri susreta odlučivali su jedanaesterci, a ovoga puta je nakon devedeset minuta igre ispao samo jedan nositelj i to Plavi iz Peklenice koji su poraženi kod Dubravčana 2:0. Domaćin im je zabio po gol u svakom poluvremenu.

BSK i Trnovec su odigrali neriješeno 2:2. Svi golovi pali su u prvom poluvremenu. Trnovec je poveo, BSK okrenuo na 2:1, no do kraja prvog dijela Trnovec poravnava na 2:2. U drugom dijelu golova nema, a u izvođenju jedanaesteraca slavio je Trnovec 5:3.

BSK je kod kuće poražen od Trnovca nakon izvođenja jedanaesteraca

Budućnost je u Podbrestu poražena od Centrometala 1:2. Gosti su već nakon pet minuta igre vodili 0:2 i tako se odlazi na poluvrijeme. Budućnost je u nastavku smanjila na 1:2.

Županijski trećeligaš Pobjeda Gornji Hrašćan i hrvatski trećeligaš s mnoštvom novih igrača Čakovec završili su bez pobjednika 2:2. Poluvrijeme je bilo 0:1. U izvođenju jedanaesteraca Čakovec je uspješniji 5:3.

Omladinac je u Mačkovcu poražen od Graničara iz Kotoribe 1:4. Kotoripčani su na poluvremenu imali veliku prednost 0:3 koju su samo zadržali u nastavku.

Jedinstvo je u Novom Selu na Dravi poraženo od Mladosti iz Ivanovca 2:5. Poluvrijeme je bilo 1:1, a u nastavku Ivanovčani zabijaju čak četiri gola za prolazak u osminu finala.

Dinamo je u Domašincu poražen od Mladosti iz Palinovca 0:2 s oba gola u drugom dijelu igre.

Trnava i Hodošan su odigrali 2:2. U jedanaestercima je bolja bila Trnava 3:2 i to nakon čak sedam serija izvođenja.