Pobjede Nedelišća, Poleta i Mladosti, poraz Graničara

Naši predstavnici u 3. HNL Sjever danas su odigrali nekoliko pripremnih utakmica. Nedelišće je gostovalo kod Nafte 1903 i tamo je slavilo 3:1.

Polet iz Svetog Martina na Muri gostovao je u Sloveniji kod Hotize. Međimurski trećeligaš je pobijedio 4:2 i ovim gostovanjem uveličao otvaranje stadiona i svlačionica.

U Slakovcu je Sloboda dočekala Graničara iz Kotoribe. Domaćin je županijski prvoligaš i slavio je protiv hrvatskog trećeligaša 3:1. Poluvrijeme je bilo 1:1, a u nastavku Slakovčani s dva gola pobjeđuju 3:1.

Mladost Prelog je u Draškovcu bila domaćin Dravi iz Svetog Đurđa. Mladostaši su pobijedili s minimalnih 2:1.

U nedjelju od 18:00 sati igraju Međimurec – Nedelišće, Polet Sveti Martin na Muri – Odranci, Sloboda Slakovec – Međimurje i Graničar Kotoriba – Rudar Mursko Središće.