17. KOLO

3. HNL-SJEVER Polet slavio u Murskom Središću, Radnik pobijedio Dinamo u Domašincu

Polet slavio u Murskom Središću

Susjedni derbi između Rudara i Poleta iz Svetog Martina na Muri odigranim pred lijepim brojem gledatelja završio je očekivanom pobjedom Poleta. Strijelci za Polet bili su Barat i Jurinić u prvome dijelu utakmice.

Dinamo nije uspio u Domašincu zaustaviti Radnik – izgubio je rezultatom od 2:4. Gosti su bolje ušli u utakmicu te su preko Senka u 8. Lacić-Klarić u 16. te Mladena Mihaela na odmor otišli sa vodstvom od 0:3. U nastavku domaćin se probudio te je preko Karla Malenovića u 50. i 64. minuti smanjio rezultat na 2:3 dok je Rališ imao veliku priliku za poravnanje koju ne koristi. U 80. minuti nakon izrađene akcije Mladen Hrvoje pogotkom potvrđuje pobjedu gostiju.

Rezultati 16. kola: Dinamo-Radnik 2:4, Koprivnica-Podravac 2:1, Rudar-Polet 0:2, Varteks-Podravina 6:0, Papuk Osiječko 1664-Virovitica 1:0.