VELIK DAN U KARIJERI Lovro Zvonarek debitirao za prvu momčad minhenskog Bayerna!
Screenshot/FC Bayern

SAMO TAKO NAPRIJED!

Lovro Zvonarek debitirao za prvu momčad minhenskog Bayerna

Lovro Zvonarek iz Preloga, naš vrlo talentirani nogometaš, pamtit će 13. siječnja 2023. godine do kraja života. Naime, jučer je upisao debi u dresu prve ekipe minhenskog Bayerna!

Bayern je odigrao prijateljsku utakmicu s Red Bull Salzburgom, palo je čak osam golova, po četiri sa svake strane. Pri rezultatu 1:3 za Red Bull, bila je 63. minuta, Bayern je praktički promijenio cijelu postavu, u igru je ušlo deset novih igrača, a među njima i Zvonarek koji je ušao umjesto Gnabrya.

Do kraja su se iskazali i zabili tri pogotka za vodstvo 4-3, no Red Bull u samom finišu zabija za 4:4.

Zvonarek nije bio jedini Hrvat na utakmici, od prve minute za Bayern je zaigrao Stanišić, a za Red Bull Salzburg Sučić.