Domaće pobjede Sloge i Čukovca, Torpedo torpedirao Eko

Današnji nogometni susreti Međimurskih nogometnih liga igraju se od 16:30 sati, a u prijepodnevnom terminu odigrale su se tri utakmice.

U Prvoj međimurskoj nogometnoj ligi u Čakovcu je Sloga dočekala Slobodu iz Slakovcu. Sloga je slavila 2:1. Slakovčani su poveli 0;1, a Slogaši su do kraja prvog poluvremena preokrenuli na 2:1. U drugom poluvremenu golova nije bilo i Sloga dolazi do minimalne pobjede 2:1.

Čukovec ’77 bio je domaćin Mladosti iz Palinovca i pobijedio je 2:1. Čukovčani su prvi dio susreta poveli 2:0, da bi Palinovčani u nastavku smanjili.

U istočnoj skupini Treće međimurske nogometne lige u Svetom Križu igrali su Eko i Torpedo Križovec. Torpedo je slavio 0:5 nakon što je poluvrijeme završilo 0:0.