Vijesti / Sport
Sport
NOGOMETNA SUBOTA Pobjede Rudara i Dinama, nastavak serije Centrometala, burno u Sivici
Zlatko Premuš

DONOSIMO REZULTATE

NOGOMETNA SUBOTA Pobjede Rudara i Dinama, nastavak serije Centrometala, burno u Sivici

Pobjede Rudara i Dinama, nastavak serije Centrometala, burno u Sivici

U 3. HNL-sjever Dinamo iz Domašinca ostvario je pobjedu u Koprivnici 2:1. Mezga je doveo Dinamo u vodstvo u 11. da bi dvije minute kasnije Vugrinec povećao rezultat na 2:0. Domaćin u 79. minuti preko Korenike tek uspijeva smanjiti rezultat.

Pobjede Rudara i Dinama, nastavak serije Centrometala, burno u Sivici Fotogalerija

Rudar je na svom terenu pobijedio Podravac 3:0. Nakon prvog dijela u kojem je rezultat bio 0:0 u nastavku domaćin pogocima Cimermana u dva navrata te Antolovića ostvaruje pobjedu od 3:0.

U Premier Međimurskoj ligi Centrometal je ostvario novu pobjedu protiv Mladost Komet dok su Nedelišće protiv Naprijeda te Draškovec u susretu sa Dinamom iz Palovca remizirali.

U 1. Međimurskoj ligi sve tri pobjede domaćina, u 2. Međimurskoj Sloboda iz Mihovljana je pobijedila Hajduk u Štrukovcu. U 3. Međimurskoj skupina A burno je bilo u derbiju kola u Sivici između Dubrave i Graničara u utakmici koja je završila pobjedom domaćina od 3:2. Naime, gosti su bili ogorčeni suđenjem smatrajući da su dva pogotka primili iz zaleđa koji idu na dušu pomoćnika.

Rezultati utakmica:

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA

Draškovec – Dinamo (P) 1:1, Centrometal – Mladost Komet 2:1, Nedelišće – Naprijed 0:0.

Nedjelja:

Jedinstvo (GM) – Sloga (Š), Klarić, Zobec, Toplek ; I.Križarić, Galeb – Bratstvo (SV) u Cirkovljanu, Klobučarić, D.Novak, R.Kolarić ; Kopasić, Međimurec – Graničar (K), P.Kolarić, Felker, Filipić ; Radek, BSK –Podturen, Fleten, Križarić, Čižmešija ; Z.Novak, Mladost (SM) – Bratstvo (J), Jurčec, Sokač, I.Žganec ; Darko Jambrović

Utakmice se igraju s početkom u 16 sati.

I. MEĐIMURSKA LIGA

Polet (P) – Plavi (Pek.) 2:1, Hodošan – Hajduk (B) 7:4, Venera PMP – Omladinac (NSR) 2:1,

Nedjelja:

Mladost (I) – Dubravčan, Srnec, Sukanec, Kantoci ; Dino Jambrović, Sokol – Zasadbreg 77, Aldić, Čurila, Fodor ; Vuk, Spartak – Trnava, Dumančić, Kedmenec, Kovačić ; Jakovljev, Strahoninec – Sloga (Č), Turk, V.Žganec, Dominić ; Drvenkar, Kraljevčan 38 – ČSK, Graf, Majetić, Bašek ; Perko

Utakmice se igraju s početkom u 16 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA

Hajduk (Š) – Sloboda (M) 1:4, Mali Mihaljevec – Jedinstvo (NSnD) 4:5, Sloboda (S) – Borac PMP 4:2.

Nedjelja:

Radnički – Croatia, Tomičić, Koprivec, Ivanuša ; Puklavec, Budućnost (M) – Drava (K), Režek, Hergotić, Vuk ; Najman, Mladost (D) – Pobjeda, Kukovec, Šegović, L.Baksa ; Toplek, Omladinac (DS) – Drava (DM), Filipčić, Trupković, Kraljek ; Brezovački, Vidovčan – Pušćine, Đurđek, V.Baksa, Grgić ; Mijo Horvat

Utakmice se igraju s početkom u 16 sati

III.  MEĐIMURSKA LIGA - A

Torpedo – Otok 3:2, Napredak – Budućnost (P) 0:6, Dubrava – Graničar (N) 3:2,

Nedjelja:

Jadran – Borac (DH), G.Žganec, Rodrigue, Hrušoci

Utakmice se igraju s početkom u 16 sati.

III.  MEĐIMURSKA LIGA - B

Mura – Šenkovec 9:0, Bratstvo (P) – Omladinac (M) 2:7, Donji Koncovčak – Dinamo (Ž) 4:0.

Nedjelja:

Trnovec – Parag u Čakovcu (SRC Mladost), Velđi, Dežđek, Vlahek

Utakmice se igraju s početkom u 16 sati.

Najnovije

Reci što misliš!