Vijesti / Sport
Sport
MEĐUNARODNA UTAKMICA Hrvatska U-20 reprezentacija remizirala protiv Saudijske Arabije u Čakovcu
Luka Stanzl/PIXSELL

NOGOMET

Hrvatska remizirala protiv Saudijske Arabije

Zamimljiv susret u kojem su gosti u prvih 45 minuta imali inicijativu postigli pogodak iz opravdano suđenog kaznenog udarca, a dva puta u 13. i 26.minuti spašavao "zicere" vratar Kolić. Jedinu priliku naših u 9. minuti nije iskoristio Lača, nakon udarca iz kuta pogodio je prečku.

Do sredine drugog poluvremena inicijativa naših, rezultat iste je izjednačujući efektni pogodak Vonića. Do kraja susreta ponovo su gosti imali više inicijative, igrali su brže i borbenije, rezultat se međutim nije mijenjao.

Spominjemo i odličnu organizaciju susreta od strane entuzijasta ŽNK NŠ Međimurje Čakovec, uz upit odgovornima Međimurskog nogometnog saveza zašto su ostali po strane glede organizacije ili pomoći u organizaciji?

HRVATSKA - SAUDIJSKA ARABIJA 1:1 (0:1)

ČAKOVEC - SRC Mladost. Gledatelja. 100. Sudac: Ivan Slunjski. Pomoćnici: Fajfarić i Sokač. Četvrti sudac. Horvat (svi Hrvatska). Strijelci: 0:1 Aljohani (39-11 m), 1:1 Vonić (64).

HRVATSKA U-20: Kolić, Špeljak, Žilinski, Tepšić, Škaričić, Rak, Crnac, Belcar, Lača, Šaranić, Barišić (još su igrali: Zadro, Bradarić, Rovis, Lusavec, Škrbin, Frigan, Stojković, Vonić, Čengić. Izbornik: Ognjen Vukojević.

SAUDIJSKA ARABIJA U-20:Alsambi,Alyami, N . Almutairi, Masood, Aljohami, A.Alghamdi, Hawsabi, Alnaaser, Hadahood, T. Almutairi, Ahmed (još su igrali:Aloufi, Hamed, F. Alghamidi, H. Alghamidi, Qushayshi, Alqahtni,Dighriri, Shamat, Khairallah, Algaarni, Ozayei, Abu Shamat, Alavardi). Izbornik: Saad Alshehri.