DRUGA NOGOMETNA LIGA

FOTO Međimurje remiziralo protiv Sesveta, prokockali su dva gola prednosti

Izjednačujući pogodak gosti su postigli u samom finišu utakmice

Zanimljiv susret svih 90 minuta, završen bez pobjednika što je najrealniji ishod. Prvih 45 minuta igrlo se je brzo, otvoreno, borbeno s obje strane, nešto konkretniji bili su gosti koji su već u 5. minuti imali dvije prilike, obje nije iskoristio Tadić. Na suprotnoj strani u 12. minuti dobra akcija KuqiMarcijušMagdalinić nije dobro završila, u 20. minuti spašavao je Kalac, a u 28. minuti na dodavanje Marcijuša Đaković je bio strijelac vodećeg “domaćeg” pogotka.

Odmah iza toga Đaković nije iskoristio priliku postići i drugi pogodak, u 34. minuti Cvijanović je “kasnio” završiti dobru gostujuću akciju, a stopostotnu priliku poravnati rezultat nije u 43. minuti iskoristio Zorica. Na suprotnoj strani u istoj minuti stopostotnu priliku nije realizirao ni Kuqi, početkom pak drugog dijela u 51. minuti nakon udarca iz kuta Kegelj je s 10-ak metara volejem rasparao mrežu Picaka.

Vodstvo 2:0 domaćima nije bilo dostatno za pobjedu, igru su preuzeli gosti, Kalac je dva puta spašavao kada su prilike propustili Cvitanović i Tadić. Nije uspio u 71. minuti, nakon udarca iz kuta Kulenović je u gužvi bio priseban i precizan. Izjednačujući pogodak gosti su postigli u 90. minuti kada su uvjeti za igru bili pomalo neregularni (veliki pljusak i mrak), a iza toga kraj.

DRUGA NOGOMETNA LIGA: MEĐIMURJE – SESVETE 2:2 (1:0)

ČAKOVEC – Stadion Mladosti. Gledatelja: 300. Sudac: Marko Cestarić (Sisak). Pomoćnici: Trklja i Sinković. Četvrti sudac: Meglić. Delegat: Mavriček. Strijelci: 1:0 Đaković (28), 2:0 Kegelj (51), 2:1 Kulenović (71), 2:2 Barišić (90).

MEĐIMURJE: Kalac, Marcijuš,Težački, Harači, Havojić, Kuqi, Đaković, (66. Rendulić), Magdalinić (76. Fotak), Carlos, Kegelj (82. Kraljević), Popović. Trener: Ivica Solomun.

SESVETE: Picak, Bilić, Musulin (46. Pranjić), Kulenović, Zorica, Domić (82. Krznarić),Topić (61. Barišić), Opačić(82. Šuart),Laštro, Ađić(76. Brigić), Cvitanović. Trener: Rajko Vidović.

Žuti kartoni: Kegelj (38), Laštro (46), Kulenović (55), Igrač utakmice: Oliver Kalac 8 (Međimurje).