Vijesti / Sport
Sport
MEĐIMURSKI NOGOMET Utakmicama prvog kola počinje Kup 'Za prvih 1000 dana djetinjstva'
Zlatko Premuš

ZA VIKEND PRVO KOLO

MEĐIMURSKI NOGOMET Utakmicama prvog kola počinje Kup 'Za prvih 1000 dana djetinjstva'

Pozadina ovog naziva je humanitarnog karaktera kako bi se pomoglo udruzi MURID u izgradnji Centra za ranu intervenciju u djetinjstvu

Kup natjecanje za seniore kojim rukovodi Međimurski nogometni savez nosit će u natjecateljskoj sezoni 2022/23. naziv Kup “Za prvih 1000 dana djetinjstva”. Pozadina ovog naziva je humanitarnog karaktera kako bi se pomoglo udruzi MURID-u u izgradnji Centra za ranu intervenciju u djetinjstvu.

U 1. kolu 42 kluba pokušat će izboriti 2. kolo u kojem se u natjecanje uključuje 11 klubova, dok će se još 16 klubova s najboljim koeficijentom ostvarenih u posljednjih pet sezona uključiti u 3. kolu. Zaključno s 3. kolom parovi se dobivaju “stablom” kup natjecanja, a domaćin je slabije rangirani klub.

Utakmice osmine finala i četvrtfinala igraju se na jednu utakmicu, a domaćin će se odrediti ždrijebom. Polufinale i finale igraju se na dvije utakmice, u slučaju ukupnog izjednačenog rezultata vrijedi pravilo o više pogodaka u gostima, a zatim na jedanaesterce.

1. kolo:

6. kolovoza (subota), 17:30 sati:
Donji Koncovčak: DONJI KONCOVČAK (odustali) – STRAHONINEC
Gornji Kraljevec: NAPREDAK – SPARTAK
Hlapičina: MURA – OMLADINAC (DS) (odustali)
Palovec: PARAG – DINAMO (P)
Novakovec: GRANIČAR – OMLADINAC (M)

7. kolovoza (nedjelja), 17:30 sati:
Križovec: TORPEDO – BUDUĆNOST (P)
Kuršanec: DRAVA – VUČETINEC (odustali)
Šenkovec: ŠENKOVEC – PLAVI
Sivica: DUBRAVA – MLADOST (I)
Gardinovec: RADNIČKI – DUBRAVČAN
Dekanovec: MLADOST – BORAC PMP (T)
Štefanec: JADRAN – JEDINSTVO (NSD)
Cirkovljan: NAPRIJED – OTOK
Donji Vidovec: VIDOVČAN – CROATIA
Mali Mihaljevec: MALI MIHALJEVEC – SLOBODA (M)
Žiškovec: DINAMO (odustali) – SLOGA (Š)
Donji Mihaljevec: DRAVA – PUŠĆINE
Gornji Hrašćan: POBJEDA – SOKOL
Donji Hrašćan: BORAC – HAJDUK (Š)
Donji Kraljevec: KRALJEVČAN 38 – TRNOVEC
Preseka: BRATSTVO – ČSK

2. kolo:

13./14. kolovoza (subota / nedjelja), 17:30 sati:
BSK – pobjednik TORPEDO / BUDUĆNOST (P)
DRAVA (K) – CENTROMETAL
pobjednik ŠENKOVEC / PLAVI – pobjednik DUBRAVA / MLADOST (I)
pobjednik RADNIČKI / DUBRAVČAN – TRNAVA
VENERA – pobjednik MLADOST (D) / BORAC PMP (T)
STRAHONINEC – JEDINSTVO (GM)
pobjednik NAPREDAK / SPARTAK – pobjednik JADRAN / JEDINSTVO (NSD)
pobjednik OTOK / NAPRIJED – PODTUREN
OMLADINAC (NSR) – pobjednik VIDOVČAN / CROATIA
pobjednik MALI MIHALJEVEC / SLOBODA (M) – SLOGA (Š)
pobjednik BRATSTVO (P) / ČSK – pobjednik DRAVA (DM) / PUŠĆINE
MURA – SLOBODA (S)
BUDUĆNOST (M) – pobjednik POBJEDA / SOKOL
pobjednik BORAC (DH) / HAJDUK (Š) – pobjednik PARAG / DINAMO (P)
BRATSTVO (SV) – pobjednik GRANIČAR (N) / OMLADINAC (M)
pobjednik KRALJEVČAN 38 / TRNOVEC – GALEB

Najnovije

Reci što misliš!