Vijesti / Sport
Sport
NOGOMETNI VIKEND Derbi 1. međimurske lige između Podturna i Nedelišća
Zlatko Premuš

DONOSIMO PAROVE

NOGOMETNI VIKEND Derbi 1. međimurske lige između Podturna i Nedelišća

Najuzbudljivija utakmica očekuje se u Podturnu između istoimenog domaćina i Nedelišća

U ovom nogometnom vikendu očekuje se mnogo zanimljivih i neizvjesnih utakmica od 3. HNL Sjever do 3. međimurske lige, dok se derbi 1. međimurske lige odigrava u Podturnu gdje istoimeni klub ugošćuje Nedelišće.

U ostalim ligama sastaju se...

3. HNL - Sjever:

4. kolo –LIGA ZA PRVAKA –14.05.2022. (subota) u 17,30sati

Sveti Martin na Muri: POLET–PODRAVINA (Ludbreg), Križevci: RADNIK-KRIŽEVCI–MEĐIMURJE

4. kolo –LIGA ZA OSTANAK –14.05.2022. (subota) u 17,30 sati

Orahovica: PAPUK –RUDAR (Mursko Središće)

4. NL ČAKOVEC-VARAŽDIN

23. kolo–15.05.2022. (nedjelja) u 17:30 sati

Subota Draškovec: DRAŠKOVEC–DUBRAVKA ZAGORAC (Turčin)

Nedjelja: Cirkovljan: NAPRIJED–PLITVICA (Gojanec), Domašinec: DINAMO–DRAŠKOVEC-BUDUĆNOST (Vidovec), Sveta Marija, MLADOST–GALEB (Oporovec), Jalžabet: JALŽABET–MLADOST KOMET( Prelog)

1. MEĐIMURSKA LIGA

Subota: Omladinac (NSR) – Jedinstvo (GM), Srnec, Zobec, B.Križarić; Bacinger, Dubravčan – Bratstvo (J), Velđi, Čurila, Kantoci; Hozjak, Dinamo (P) – Polet (P), Aldić, Cvetko, Vlahek; Križarić, Centrometal – Venera PMP, I.Križarić, I.Horvat, Ivanuša; Brezovački, Podturen – Nedelišće, Klarić, Ž.Novak, I.Žganec; Z.Novak, Sloga (Č) – Bratstvo (SV), Dumančić, Šegović, Toplek; D.Kovač

Nedjelja: 

Međimurec – Trnava, Dumančić, D.Novak, Lang; Drvenkar, Sloga (Š) – BSK, Klobučarić, Sokač, Felker ; Darko Jambrović

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati. 

Odigrana utakmica: Graničar (K) – Croatia 5-1

2. MEĐIMURSKA LIGA - A

Nedjelja: Kraljevčan 38 – Omladinac (DS), Hrženjak, Vlahek, Bajzek ; Šoltić, ČSK – Spartak, Koprivec, Sukanec, Filipić ; Mezga, Jadran – Borac (DH), Aldić, L.Baksa, V.Baksa ; Juračić, Drava (DM) – Hodošan, Škrobar ; Vuk, Vidovčan – Mladost (D), Rodrigue, Hrušoci, I.Novak ; Fodor, Otok – Radnički, Majetić, Tomašić ; Najman, Mladost (I) – Budućnost (P), Srnec, I.Žganec ; Toplek, Borac PMP – Drava (K), Filipčić, I.Horvat ; M.Kovač

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

2. MEĐIMURSKA LIGA - B

Subota: Pušćine – Budućnost (M), Filipčić, Kedmenec, Majetić ; Podgorelec, Vučetinec – Strahoninec, R.Kolarić, Rodrigue, Režek ; Radek, Omladinac (M) –  Sloboda (M), Koprivec, L.Baksa, Kovačić ; Kopasić, Hajduk (B) – Hajduk (Š), Hergotić, Kukovec, V.Baksa ; Borko

Nedjelja: Sokol – Plavi, Kukovec, Bašek, Fodor ; Puklavec, Pobjeda – Mura, Graf, V.Žganec ; Kovačić, Zasadbreg 77 – Sloboda (S), Juras, Kedmenec, Mustač ; Modlic, Trnovec – Mali Mihaljevec, Režek, Grgić, Ivanuša ; Mijo Horvat

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

3. MEĐIMURSKA LIGA 

Subota: Napredak – Međimurje-Čakovec, Tomičić ; Posedi, Parag – Graničar (N), Fuček ; Jakovljev, Donji Koncovčak – Torpedo, Škrobar ; Tomašić

Nedjelja: Jedinstvo (NSnD) – Dubrava, Dežđek, Vuk, Trupković ; Dino Jambrović

Bratstvo (P) je slobodno. Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

Najnovije

Reci što misliš!

Najgledaniji video