PRIPREMNI SUSRET Međimurje u Svetom Martinu na Muri poraženo od Dinama II

Koristan susret za oba sastava i dobar uvid u mogućnosti svakog pojedinca

Nogometaši Međimurja odigrali u Svetom Martinu na Muri pripremni susret protiv Dinama II u kojem su poraženi rezultatom od 2:1.

U prvih 45 minuta bilo je izjednačeno, što je vidljivo i po rezultatu. U drugom dijelu mladi su Zagrepčani postigli pobjedonosni pogodak, kod Čakovčana se osjetilo da su u prijepodnevnom terminu ‘odradili’ naporni trening.

Ukratko, koristan susret za oba sastava i dobar uvid u mogućnosti svakog pojedinca.

DINAMO II – MEĐIMURJE 2:1

SVETI MARTIN NA MURI – Igralište Poleta. Sudac: Igor Križarić (Čakovec). Strijelci: 0:1 Do. Glavina (21), 1:1 Rozić (40), 2:1 Batistić (62).

MEĐIMURJE: Bratuša, Mariuć, Zanjko, De. Glavina, Jakupak, Hranilović, Hlišć, Do. Glavina, Ratajec, Marcijuš, Ivančić (još su igrali: Jesenović, Kirić, Panić-Levak, Bratković, Bacinger, Rališ i Marđetko). Trener: Nikola Goričanec.

Dinamo II: prvo poluvrijeme: Zadro – Mamić, Braun, Katinić, Palić – Duvnjak, Vidović, Šaranić, Rozić, Rukavina – Pena; drugo poluvrijeme: Kalac – Gyamfi, Kozina, Kim, Palić (60. Brekalo) – Tomek, Vukotić, Ilya, Batistić, Crnac – Laća. Trener Igor Cvitanović.