NEDJELJA Slavlje Centrometala u općinskom derbiju, intervencija hitne pomoći u Donjem Vidovcu

Pogledajte današnje rezultate

4. ligi Čakovec-Varaždin ovog vikenda igraju se susreti 26. kola. U općinskom derbiju Međimurec je dočekao Centrometal. U prvom dijelu mreže su mirovale. Domaće u vodstvo dovodi kapetan Darijan Treska u 47. minuti. Nakon samo 60 sekundi gosti poravnavaju rezultat na 1:1 golom Jaše Kocijana. Pobjedu 1:2 Centrometalu u 80. minuti svojim pogotkom donosi Marko Ister. Mladost je u Svetoj Mariji dočekala Nedeljanec te je upisala poraz 1:2. Dinamo je u Domašincu dočekao Jalžabet te je domaćin slavio s 2:1. U jedinom jutarnjem susretu Sloga je ugostila Dinamo Palovec i uvjerljivo slavila sa 6:0, četiri pogotka postigao je Ladislav Nađ Junior, a dva je dodao Krunoslav Gajnik. Sloga je i dalje u crnoj seriji te je prikovana na dno tablice.

Slavlje Dinama u Domašincu

U 2. ŽNL-A na rasporedu je bila jedna utakmica, u sklopu proslave Vidova, Bratstvo iz Preseke je ‘ugostilo’ Vidovčan u Donjem Vidovcu. Vidovčan je slavio s 3:2. Nažalost, trebala je i intervencija hitne pomoći jer je igraču Bratstva nakon jednog kornera pred kraj utakmice pozlilo, ali kako nam javlja čitatelj, s igračem je nasreću nakon intervencije ekipe hitne pomoći sve u redu. delegat u zapisniku navodi: ‘U sudačkoj nadoknadi utakmice, u prekidu igre, iznenadnu slabost i ubrzano kucanje srca osjetio je igrač Bratstva sa brojem 99, Potočnik Luka, nakon čega je igra zaustavljena, a u međuvremenu je pozvana hitna pomoć čiji su djelatnici kolima hitne pomoći stigli za otprilike 5 minuta i preuzeli skrb nad igračem.’