Vijesti / Sport
Sport
MRS I. i II. MEĐIMURSKE LIGE Održano prvo kolo

RIBOLOV

MRS I. i II. MEĐIMURSKE LIGE Održano prvo kolo

U organizaciji Međimurskog ribolovnog Saveza i uz pridržavanje svih epidemioloških mjera održalo se natjecanje 1. kola I. i II. Međimurske ribolovne lige

U organizaciji Međimurskog ribolovnog Saveza i uz pridržavanje svih epidemioloških mjera održalo se natjecanje 1. kola I. i II. Međimurske ribolovne lige.

Sustav natjecanja nalaže da se I. Međimurska liga odvija kroz 8 kola natjecanja. Prvoplasirani nakon 8. kola prelazi u viši rang natjecanja odnosno od iduće godine natječe se u III. Hrvatskoj ligi, dok posljednja dva ribolovna društva prelaze u II. Međimursku ribolovnu ligu.

II. Međimurska ribolovna liga odvija se kroz 6 kola gdje prvoplasirani nakon završetka lige prelazi u I. Međimursku ligu. II. Međimurska liga je raspodijeljena na Istok i Zapad.

Rezultati natjecanja I. Međimurske lige održane u Žabniku a domaćin natjecanja je bio SRD ČIKOV iz Svetog Martina na Muri.

Sektor A: 1. Sani Zelinić SMUĐ Draškovec, 2. Marijan Halić LINJAK Ivanovec, 3. Ivan Lehkec LINJAK Palovec

Sektor B: 1. Tomica Barić ČRNEC D. Hraščan, 2. Mario Fundak KLEN S. Marija, 3. Franjo Smej ČIKOV S. Martin na Muri

Sektor C: 1. Boris Klarić ČIKOV S. M. na Muri, 2. Dinko Golubić KLEN S. Marija, 3. Nenad Jasenović ČRNEC D. Hrašćan

Ekipno najbolji je bio: 1. ČIKOV S. M. na Muri, 2. KLEN S. Marija, 3. ČRNEC D. Hrašćan

Ekipa SRD ČIKOVA slijeva: Franjo Smej, Boris Klarić, Petar Jambrošić, čuči Sandi Kraljić

Rezultati natjecanja II. Međimurske lige održane u Novakovcu na SRC NOVAKOVEC.

Sektor A: 1. Dragutin Čeh INTERLAND Čakovec, 2. Branko Vlah RIBICA Turčišće, 3. Zoran Čeki ZLATNA UDICA 2 Krištanovec

Sektor B: Josip Čeki ŠARAN Podturen,2. Saša Lisjak ZLATNA UDICA 2 Krištanovec, 3. Mario Radiković INTERLAND Čakovec

Pobjednici sektora B

Sektor C: Marijan Lisjak ZLATNA UDICA 1 Krištanovec, 2. Dragutin Lepen STARA MURA Miklavec, 3. Hrvoje Toplek INTERLAND Čakovec

Pobjednici sektora C

Ekipno najbolji je bio: 1. INTERLAND Čakovec, 2. ZLATNA UDICA Krištanovec, 3. RIBICA Turčišće

Pobjednička ekipa SRD INTERLAND Čakovec

Pročitajte i ovo
Najgledanija galerija
Izdvojeno

Reci što misliš!