4. LIGA Sloga poražena od posljednje Plitvice

Gosti slavili u derbiju začelja

U 4. ligi Čakovec-Varaždin ovog vikenda igraju se susreti 20. kola. U jučer odigranim susretima Nedelišće je na svom terenu s 8:0 demoliralo Dubravku-Zagorac. Mladost Komet je u Prelogu s 2:1 slavila protiv Dinama iz Palovca.

U prijepodnevnom terminu, Sloga Čakovec je na svom terenu dočekala posljednju Plitvicu iz Gojanca. Prije ovog susreta Sloga je imala 15 bodova, a Plitvica samo 10. Međutim, stvari nisu dobro krenule za Slogu. Gosti su poveli u 25. minuti pogotkom Dominika Blažekovića. U 28. minuti Sloga ostaje s igračem manje, zbog drugog žutog kartona isključen je kapetan Pero Obadić. U 42. minuti Jošua Horvat povisujue na 0:2. Gol je postignut s 11 metara. S tim rezultatom se odlazi na odmor.

U 52. minuti novi jedanaesterac za goste koji za 0:3 zabija Jošua Horvat. Gosti na 0:4 povisuju drugim golom Blažekovića. Sloga smanjuje rezultat u 70. minuti, iz jedanaesterca pogađa Fabricio. Konačni rezultat 2:4 u 77. minuti postavlja Marko Vinković

Nedjelja:Nedeljanec-Centrometal, Mladost – Dinamo (Domašinec), Međimurec – Omladinac

U idućem kolu Sloga gostuje u Nedeljancu.