NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC Seniorke s 15 golova ispratile Graničar iz Đurđevca
NŠ Međimurje-Čakovec

NOGOMET

Mlada Lucija Vizinger zabila 9 pogodaka u prvom poluvremenu

Seniorke NŠ Međimurje-Čakovec ovog su vikenda u Čakovcu ugostile ŽNK Graničar iz Đurđevca. Naše su djevojke vodeća momčad 2.HNLŽ – skupina “B” te su napunile mrežu gostujuće ekipe, zabile su čak 15 pogodaka. Već na poluvremenu su naše djevojke imale 13 pogodaka prednosti, da bi u drugom postigle još dva za konačnih 15:0. Briljirala je mlada Lucija Vizinger koja je igrala samo prvo poluvrijeme te je zabila 9 pogodaka. Tri pogotka postigla je Ayuri Terawaki, dok su po jedan dodale Anja Okreša, Barbara Pokrivač i Paola Poljaković.

Ovom pobjedom Čakovčanke i dalje predvode ljestvicu s 24 boda, u svih osam odigranih susreta upisale su pobjede, te imaju prednost od 8 bodova pred drugoplasiranom ŽNK Koprivnicom koja ima utakmicu manje.