Vijesti / Sport
Sport
KOMENTAR NEDJELJNOG KOLA Dinamo (D) pobijedio u Nedeljancu, Međimurec do boda protiv Bednje
eMedjimurje

NOGOMET

KOMENTAR NEDJELJNOG KOLA Dinamo (D) pobijedio u Nedeljancu, Međimurec do boda protiv Bednje

Bogato nedjeljno nogometno popodne

4. ligi Čakovec-Varaždin igrali su se susreti 15. kola. Dinamo Domašinec došao je do pobjede na gostovanju kod Nedeljanca. Pobijedili su 0:2. Međimurec je u Beletincu kod Bednje došao do boda, bilo je 2:2.

Nedeljanec – Dinamo (Domašinec) 0:2

Bednja – Međimurec (Dunjkovec-Pretetinec) 2:2

Subota: Nedelišće – Omladinac (Novo Selo Rok) 1:4, Ivančica – Sloga (Čakovec) 1:2, Mladost Komet – Mladost (Sveta Marija) 1:1, Centrometal – Dinamo (Palovec) 1:2 Zelengaj – Plitvica 3:2, Dubravka – Jalžabet 1:2.

U 1. ŽNL igrali su se susreti 13. kola. 

Graničar je u Kotoribi bio siguran protiv Trnovca pobjedom 3:0. U Belici je BSK došao do pobjede protiv Hodošana rezultatom 4:0. U Jurovcu pobjeda Bratstva protiv gostiju iz Donjeg Kraljevca, bilo je 2:1.

Pobjeda Graničara u Kotoribi

U donjomeđimurskom derbiju je Draškovec došao do pobjede protiv Naprijeda u Cirkovljanu, bilo je 1:3. Spartak je došao do vrijednih bodova za opstanak protiv Dubravčana pobjedom 2:1.

Spartak do vrijednih bodova protiv Dubravčana

U Štrigovi su Sloga i Jedinstvo (GM) remizirali rezultatom 2:2, a Venera PMP je protiv Galeba došla do tri boda rezultatom 4:1.

U jučerašnjem derbiju kola je vodeći Podturen pobijedio Polet Pribislavec 3:0, dok je Trnava ovo kolo slobodna.

BSK je bio siguran protiv Hodošana

Graničar (K) – Trnovec 3:0

BSK – Hodošan 4:0

Bratstvo (J) – Kraljevčan 38 2:1

Naprijed – Draškovec-Geothermae 1:3

Spartak – Dubravčan 2:1

Sloga (Š) – Jedinstvo (GM) 2:2

Venera PMP – Galeb 4:1

2. ŽNL-A su igrali:

Jadran – Mladost (D) 1:0

Otok – Radnički 3:1

Drava (K) – Bratstvo (P) 2:2

ČSK – Drava (DM) 5:1

Budućnost (P) – Borac (DH) 4:0 

Vidovčan – Omladinac (DS) 3:3

Croatia – Borac PMP 0:1

Subota: Međimurje-Čakovec – Mladost (I) 0:2

Jadran do pobjede protiv Mladosti (D)

2. ŽNL-B su igrali:

Sloboda (M) – Hajduk (B) 3:0

Omladinac (M) – Donji Koncovčak 2:1

Strahoninec – Budućnost (M) 3:2

Pobjeda – Zasadbreg 77 1:2

Sokol – Mali Mihaljevec 4:0

Subota: Hajduk (Š) – Sloboda (S) 3:2, Vučetinec – Plavi (Pek.) 1:2, Bratstvo (SV) – Mura 7:1

U 3. ŽNL susreli su se u jutarnjem terminu u jedinom današnjem susretu Graničar (N) – Pušćine i završilo je podjelom bodova, 1:1.

Subota: Parag – Napredak 1:3, Torpedo – Jedinstvo (NSnD) 0:3

Pročitajte i ovo
Najgledaniji video
Najgledanija galerija
Izdvojeno

Reci što misliš!