RUKOMET

VIDEO Drama u završnici: Velika pobjeda Zrinskica u Sesvetama

Bravo za Zrinskice!

U Prvoj hrvatskoj rukometnoj ligi za žene Zrinski je gostovao kod Sesvete Agroproteinke. Odigran je zanimljiv i neizvjestan susret s dosta preokreta. Susret je igran bez gledatelja, ali ga je on line pratilo pedesetak gledatelja.

Čakovčanke su dobro ušle u susret i povele 1:3. U 10. minuti je 6:6. Nakon što je domaćin poveo 9:8 zrinskice imaju 9:12. Poluvrijeme je 14:17.

Imala je naša ekipa i 14:18, no Sesvete u 37. minuti vode 20:19. U 45. minuti je 25:24 pa Sesvete imaju 28:25 u 48. minuti. Zrinski ne koristi napad pa griješe i Sesvete i u kontri Vukojević je 28:26 deset minuta prije kraja. Čeka nas zanimljiva završnica. U još jednoj kontri gol Bartolić za 28:27.

Sesvete su uspješne i imaju 29:27. Balić je uspješna s krila za 29:28. Puno golova je palo u malo minuta. Kozjak brani šut, a Vukojević koristi sedmerac i opet smo na početku kod 29:29 sedam minuta prije kraja.

Domaćin prolazi s krila za 30:29. Vukojević ne prolazi s krila, a domaćin ima sedmerac za prednost 31:29. Gudelj smanjuje pet minuta prije kraja lijepim golom na 31:30. Domaćin ne koristi napad i Čakovčanke idu po izjednačenje. Uspješna je Šestak za 31:31.

Domaćin je realizirao sedmerac za 32:21 četiri minute do kraja. Vukojević vraća na isti način iz sedmerca za 32:32. Do kraja su tri minute. Šut Sesveta izdaleka prolazi pored gola i zrinskice imaju napad za prednost. Suci imaju ruke u zraku, a Balić postiže gol s krila za 32:33.