PRIPREMNI SUSRET Međimurje povelo pa poraženo od Lokomotive
Facebook NK Lokomotiva

NOGOMET

Nakon samo dva dana treniranja nogometaši Međimurja odigrali su prvi pripremni susret u Medulinu u sklopu Arena Cupa.

Međimurje je u nedjelju odigralo prvu pripremnu utakmicu protiv NK Lokomotive Zagreb. Kod Čakovčana se na klupu vratio Mario Kovačević, a kod lokosa je bio debi na klupi novog trenera Jerka Leke.

Konačan rezultat bio je 3:1 za Lokomotivu. Međimurci su poveli u 33. minuti golom Havelke. Cokaj u 45. minuti vraća na 1:1 što je rezultat prvog poluvremena.

U drugom dijelu preokret u tri minuta. Dva pogotka, u 53. minuti te u 56. minuti postigao je dvadesetogodišnji Korejac Kim Jeong Hyun koji je zajedno s Lokomotivom na pripremama u Medulinu na probi. Međimurje u srijedu igra sa Šibenikom i u subotu s Istrom 1961.