NOGOMET

3. HNL SJEVER Polet (SMnM) slavio u Varaždinu i došao na drugo mjesto

Polet Sveti Martin na Muri igrao je u Varaždinu zaostali susret.

U zaostalom 10. kolu 3. HNL Sjever na stadionu Slobode u Varaždinu igrali su Varteks i Polet Sveti Martin na Muri.

Nakon dvadesetak minuta igre bez gola krenulo je efikasno. Polet je krenuo golom Mezge iz kaznenog udarca u 26. minuti poveo je 0:1. Na 1:1 vraća Golubar u 30. minuti također iz kaznenog udarca. U 35. minuti već je 1:2 za Polet, a strijelac je Kirić.

Poluvrijeme je bilo 1:2. U nastavku bez gola i Polet odnosi sva tri boda te je sada s 23 boda na 2. mjestu iza Mladosti (Ž) koja ima 25 bodova, a preskočio je Radnik-Križevce s 22 boda i Rudara s 21 bodom. U još jednom odigranom susretu 10. kola Graničar (Đ) je poražen od Bjelovara 0:2.

3. HNL Sjever, 10. kolo: Varteks Varaždin – Polet Sveti Martin na Muri 1:2.

Do kraja ovogodišnjeg dijela prvenstva još su dva kola. Ove subote u 13:30 sati u 13. kolu Rudar dočekuje lidera Mladost (Ž), a za utakmicu Podravina – Polet (SMnM) još nije poznato hoće li se igrati. U 14. kolu 21. studenoga Polet (SMnM) će dočekati Bjelovar, a Rudar će biti gost Radniku-Križevci.