Sport
1. HRL SJEVER Domaći poraz Preloga

RUKOMET

Rukometaši Preloga upisali su još jedan poraz.

U prvenstvenom susretu 4. kola 1. HRL Sjever rukoemtaši Preloga poraženi su od Maksimir Pastele 34:43. Nakon što je naša ekipa povlea 6:4 gosti preokreću na 6:8 i više ne ispuštaju prednost.

U 15. minuti je 8:12, a u 20. minuti 12:16. Gosti do kraja poluvremena povećavaju prednost i na odmor se odlazi rezultatom 17:24.

U nastavku gosti polako podižu prednost i u 42. minuti imaju prednost od deset golova kod 23:33. U 52. minuti je pet golova razlike kod 31:36 i na kraju pobjeda gostiju 34:43.

Kod Preloga najefikasniji je bio Toplek s 15 golova, Čapalija 8 i Požgaj 5. Pred mladom ekipom iz Preloga je velika borba za osiguranje ostanka u ovom rangu natjecanja. Čakovec i Osijek nisu igrali, a neće ni u idućem Maksimir Pastela i Čakovec. Prelog u subotu u 18:30 sati gostuje kod KTC-a.