Vijesti / Sport
Sport
ČETVRTA LIGA Omladinac (NSR) uvjerljiv kod kuće, Mladost Komet osvojila domaći bod
E.M.

NOGOMET

Zanimljive subotnje utakmice u 4. NL Čakovec Varaždin

Subotnje četveroligaške susrete imali smo u Novom Selu Rok i Prelogu.

Omladinac je u Novom Selu Rok bio siguran i porazio je Jalžabet 4:0. Poluvrijeme je već bilo 3:0. Dvostruki je strijelac bio Radiković te po jedan gol su postignuli Petrinec i Lesar.

Omladinac je bio bolji Jalžabet

Mladost Komet je u Prelogu odigrala s Nedeljancem 1:1. Gosti su vodili golom Meseca u 45. minuti, Šegović je izjednačio za 1:1 u 70. minuti i na kraju svakoj ekipi po jedan bod. U drugom dijelu po teškim uvjetima naši su imali terensku nadmoć, dva puta tresli okvir gola, ali lopta nikako nije htjela u mrežu.

Remi u Prelogu

4. liga: subota Mladost Komet – Nedeljanec 1:1, Omladinac (NSR) – Jalžabet 4:0, nedjelja u 10:00 sati Sloga (Č) – Zelengaj, u 15:30 sati Dinamo (D) – Dinamo (P), Mladost (SM) – Centrometal, Međimurec – Dubravka-Zagorac, Bednja – Nedelišće.