TREĆA LIGA I ŽUPANIJSKE LIGE Pobjeda Rudara u Svetom Martinu na Muri
E.M.

NOGOMET

U trećeligaškom međimurskom derbiju Polet je u Svetom Martinu na Muri poražen od Rudara

Prvenstveno kolo Treće hrvatske nogometne lige Sjever donijelo nam je međimurski derbi u kojemu je Polet u Svetom Martinu na Muri ugostio Rudara. Poluvrijeme je završilo bez golova 0:0. Rudar je poveo golom u 72. minuti kada je strijelac bio Škvorc.

Rudar se s tri boda vraća iz Svetog Martina na Muri

U 82. minuti na 1:1 vraća Šarić. Gosti u 86. minuti postižu gol za 1:2, a strijelac je bio Skoliber koji je ekipi iz Murskog Središća donio sva tri boda.

3. liga: subota Polet (SMnM) – Rudar 1:2.

1. ŽNL: Šestica Podturna

Podturen je bio siguran kod kuće pobijedivši Trnovec 6:0. U prvom dijelu dva gola domaćina i u nastavku još četiri.

Podturen je bio uvjerljiv protiv Trnovca

1. ŽNL: subota Podturen – Trnovec 6:0, nedjelja u 15:00 sati Trnava – Kraljevčan 38, Bratstvo (J) – Draškovec-Geothermae, Graničar (K) – Dubravčan, Naprijed – Jedinstvo (GM), Spartak – Hodošan, Sloga (Š) – Galeb, BSK – Venera PMP.

2. ŽNL skupina A: nedjelja u 15:00 sati Borac (DH) – Međimurje-Čakovec, Omladinac (DS) – ČSK, Borac PMP – Bratstvo (P), Croatia – Radnički, Vidovčan – Mladost (D), Budućnost (P) – Mladost (I), Drava (DM) – Jadran Drava (K) – Otok.

2. ŽNL skupina B: Trice Bratstva (SV) i Vučetinca, Plavi slavili u Štrukovcu

Lider Bratstvo (SV) pobijedilo je Mali Mihaljevec 3:0 sa svim golovima u drugom kišnom poluvremenu. Vučetinec je porazio Budućnost (M) 3:2. Poluvrijeme je bilo 2:0.

U Štrukovcu je Hajduk na poluvremenu imao prednost 1:0 protiv Plavih, ali su gosti na kraju slavili 1:2.

2. ŽNL skupina B: subota Hajduk (Š) – Plavi 1:2, Vučetinec – Budućnost (M) 3:2, Bratstvo (SV) – Mali Mihaljevec 3:0, nedjelja u 15:00 sati Sloboda (M) – Donji Koncovčak, Omladinac (M) – Mura, Strahoninec – Zasadbreg 77, Pobjeda – Sokol. Hajduk (B) – Sloboda (S) odgođeno i igrat će se 18. studenog u 13:00 sati.

3. ŽNL: Jedanaestica Torpeda

U Križovcu sigurna pobjeda Torpeda nad Paragom 11:3.

3. ŽNL: subota Parag – Torpedo 11:3, nedjelja u 15:00 sati Napredak – Pušćine, Dinamo (Ž) – Jedinstvo (NSnD), Dubrava – Graničar (N). Mladost (S) je slobodna.