4. LIGA Gostujuće pobjede Međimurca i Mladost Kometa, bez pobjednika u Novom Selu Rok

U tri subotnja susreta dva gostujuća slavlja i podjela bodova u jednom susretu

U Novom Selu Rok i međimurskom derbiju Omladinac je dočekao Slogu Čakovec. Poluvrijeme je bilo 1:2. Gosti su poveli 0:2 i ostali s igračem manje pa je domaćin smanjio na 1:2. U nastavku ima Omladina prednost 3:2, no Sloga pet minuta prije kraja susreta postiže gol za 3:3 i podjelu bodova.

U Palovcu je Dinamo bio domaćin ekipi Međimurca. Gosti su bili uspješniji prvo poluvrijeme i na odmor se odlazi rezultatom 1:3. Još jedan gostujući gol u nastavku za konačnih 1:4.

Ivančica je dočekala Mladost Komet. Poluvrijeme je bilo bez golova uz inicijativu ekipe iz Preloga i tri izgledne prigode koje nisu realizirali. U drugom dijelu tri gola ekipe iz Preloga za slavlje 0:3. Strijelci su bili Hladnik, Šimunić i Šegović.

4. nogometna liga: subota u 16 sati Omladinac (NSR) – Sloga (Č) 3:3, Dinamo (P) – Međimurec 1:4, Ivančica – Mladost Komet 0:3, nedjelja u 16:00 sati Centrometal – Zelengaj, Dinamo (D) – Plitvica, Jalžabet – Mladost (SM), Nedeljanec – Nedelišće.