Vijesti / Sport
Sport
PODJELA BODOVA Međimurje golom Stjepana Igreca do boda protiv Hrvatskog dragovoljca
NK Međimurje

2. HNL

Golom Stjepana Igreca Međimurje je došlo do boda protiv lidera prvenstva

Međimurje je u srijedu navečer u Čakovcu ugostilo lidera prvenstva, Hrvatski dragovoljac. Čakovčani su uoči utakmice bili četvrti na tablici s 8 bodova, dok je Hrvatski Dragovoljac zauzimao prvo mjesto s 12 bodova.

Ni na ovom susretu Međimurje nije imalo podršku gledatelja, već će to biti moguće od 18. rujna kada se prema odluci HNS-a navijači vraćaju na tribine.

Za Međimurje je dobro krenulo u 18. minuti kada je Stjepan Igrec iz kaznenog udarca zabio za 1:0, a s tim rezultatom otišlo se i na predah.

Nažalost, već na početku drugog dijela, u 48. minuti Seth Amoateng zabija za 1:1 što je bio i konačni rezultat utakmice. U šestom kolu Međimurje gostuje kod Osijeka II.