Vijesti / Sport
Sport
SJAJAN DEBI Dario Vizinger zabio u prvoj utakmici za Wolfsberger i to moćnom Red Bull Salzburgu!
eMedjimurje/Wolfsberger AC

DOBAR POČETAK ZA MEĐIMURCA

Nedelišćanac Dario Vizinger u igru je ušao u 76. minuti, a za pogodak mu je trebalo samo 18 minuta

Dario Vizinger je u utorak napustio Celje i prešao u austrijsku Bundesligu, točnije u klub Wolfsberger AC. Prema Transfermarktu transfer iznosi 800.000 eura, a trenutna vrijednost Nedelišćanca je 900.000 eura, piše Međimurska sportska mreža.

Teži debi od današnjeg nije mogao imati, a njegov Wolfsberger osjetio je snagu Red Bull Salzburga od kojeg su na domaćem terenu poraženi s 1:3. Domaći su već u 16. minuti zaradili crveni karton, a s igračem manje protiv Salzburga jako je teško igrati. Gosti su kontrolirali igru, a u 82. minuti zabili su pogodak za 0:3.

Nedelišćanac Dario Vizinger u igru je ušao u 76. minuti, a za pogodak mu je trebalo samo 18 minuta. Svoj prvi pogodak Vizinger je zabio u 94. minuti smanjivši rezultat na 1:3. Svojim ulaskom u igru probudio je domaće igrače, a za manje od dvadesetak minuta zaradio je ocjenu 7.2.

Već u prvoj utakmici Vizinger je pokazao kako će biti pojačanje za austrijskog prvoligaša, piše Međimurska sportska mreža.