KUP Polet (SMnM) siguran u Ivanovcu

Odigran je posljednji susret 1. kola Kupa Međimurskog nogometnog saveza za sezonu 2020./2021.

U Ivanovcu je županijski drugoligaš Mladost dočekala hrvatskog trećeligaša i aktualnog finalistu županijskog Kupa Poleta iz Svetog Martina na Muri. Uoči susreta gosti su bili apsolutni favoriti što su i dokazali na terenu.

Ivanovčani su dobro ušli u susret i poveli 1:0 golom Nikole Horvata u 11. minuti s velike udaljenosti. U 24. minuti na 1:1 vraća Igor Šegović. Do poluvremena je 1:3, a strijelci kod gostiju bili su Martin Lesar u 31. minuti i Marko Šarić u 43. minuti. Početkom drugog dijela u 48. minuti gol za 1:4 postiže Alen Herceg.

Do kraja susreta još dva gola da Poletovu pobjedu 1:6. Još jednom je bio strijelac Herceg u 59. minuti i Tomislav Medved u 64. minuti iz kaznenog udarca. Naredne srijede u Svetom Martinu na Muri Polet će u šesnaestini finala dočekati Graničara iz Kotoribe.

(Izvor: Facebook NK Polet SMnm)