KUP Devetka Međimurja, Saša Treska odveo Nedelišće u drugo kolo

U srijedu su odigrana 22 susreta prvog kola Kupa Međimurskog nogometnog saveza za seniore za sezonu 2020./2021.

U Donjem Vidovcu županijski drugoligaš Vidovčan ugostio je hrvatskog drugoligaša Međimurje. Međimurje je očekivano slavilo s visokih 9:0, a otežavajuća okolnost domaćinima je bila igra s igračem manje koji je isključen u prvom poluvremenu. Delegat je o ovoj situaciji u 26. minuti napisao: ‘Isključeni domaći igrač isključen je temeljem druge javne opomene zbog povlačenja, iako je nekoliko trenutaka prije toga bio pod prekršajem koji nije dosuđen u njegovu korist.’

U Turčišću su igrali Borac i Nedelišće. Poluvrijeme je završilo bez golova. U drugom dijelu Saša Treska je postignuo dva gola u 69. i 74. minuti i Nedelišće je slavilo 0:2.

Borac PMP – Nedelišće

KUP MNS-a seniori 1. kolo ranije igrano: Venera PMP – Dinamo (D)  2:2 (5:3 11 m), Mura – Polet (P) 3:5, Otok – Galeb 1:3, Plavi – Rudar 0:2, Omladinac (M) – Hajduk (B) 4:2,  Sloboda (M) – Hajduk (Š) 4:1, Borac (DH) – Jedinstvo (NSD) 3:1, Strahoninec – Zasadbreg 77 1:2.

Susreti 1. kola Kupa igrani u srijedu 5. kolovoza:
Vidovčan – Međimurje 0:9
Borac PMP (T) – Nedelišće 0:2
Sloga (Š) – Mladost Komet (P) 1:1 (11 m 6:7)

Sokol – Parag 6:1
Budućnost (P) – Bratstvo (SV) 2:2 (11 m 5:4)

Mladost (D) – Sloboda (S)

Još će u srijedu 12. kolovoza u 17:30 sati igrati Mladost Ivanovec i Polet Sveti Martin na Muri.