Sport
1. HNL ŽENE Katarina Zrinski nemoćna protiv Dinama

NOGOMET

Katarina Zrinski je poražena kod kuće.

U 13. kolu 1. HNL za žene Katarina Zrinski je u Novom Selu Rok poražena od Dinama 0:6. U samo četiri minute gošće su postignule tri gola i od 10. do 14. minute od početnog rezultat smo došli do 0:3.

U zadnjih desetak minuta poptuni potop. U 79. minuti je 0:4 i u posljednjih nekoliko minuta još dva gostujuća gola za konačnih 0:6. kod gošći tri je gola postignula Ivana Stanić.

Svi klubovi sa začelja tablice ubilježili su poraze pa promjene na tablici nema. U posljednjem 14. kolu prvog dijela prvenstva Katarina Zrinski gostuje kod Viktorije u Slavonskome Brodu. U 7. kolu u studenom Katarina Zrinski je kod kuće pobijedila Viktoriju 4:1.

Na tablici je Viktorija 6. s 9 bodova, Katarina Zrinski 7. s 8 bodova i posljednja 8. Lepoglava s 4 boda.