Jesenski dio sezone Nedelišća u brojkama

Na blogu NK Nedelišće napravljen je osvrt na jesenski dio sezone u brojkama koje su obilježile polusezonu.

3
– broj neriješenih utakmica (sve u 3. HNL Sjever), ne računajući dvije kup utakmice u kojima je nakon 90 minuta bilo 0:0

3 – ukupan broj crvenih kartona (dva u 3. HNL Sjever i jedan u Hrvatskom kupu)

3 – čak tri kapetana imalo je Nedelišće prošle jeseni u 3. HNL Sjever, najviše puta vrpcu je nosio Đukes (7), a iza njega su Jagec i Košir sa po četiri utakmice

4 – broj uzastopnih pobjeda u 3. HNL Sjever (8. – 11. kolo), razdoblje: 6. listopada – 27. listopada

5 – ukupan broj uzastopnih utakmica s primljenim pogotkom (četiri u 3. HNL Sjever i jedna u Kupu Međimurja), razdoblje: 1. rujna – 22. rujna

6 – ukupan broj uzastopnih utakmica bez poraza nakon regularnih 90 minuta (pet u 3. HNL Sjever i jedna u Hrvatskom kupu), razdoblje: 6. listopada – 3. studenog

6 – broj postignutih pogodaka Davora Piškora, najboljeg klupskog strijelca prošle jeseni u 3. HNL Sjever

6 – ukupan broj poraza (4 u 3. HNL Sjever, te po jedna u Hrvatskom kupu i Kupu Međimurja)

9 – ukupan broj pobjeda (osam u 3. HNL Sjever, jedna u Hrvatskom kupu)

13 – ukupan broj uzastopnih utakmica s postignutim pogotkom (11 u 3. HNL Sjever, te po jedna u Hrvatskom kupu i Kupu Međimurja), razdoblje: 18. kolovoza – 27. listopada

18 – ukupan broj odigranih službenih utakmica (15 u 3. HNL Sjever, dvije u Hrvatskom kupu te jedna u Kupu Međimurja)

21 – broj igrača koji su odigrali najmanje jednu službenu utakmicu u jesenskom dijelu sezone

26 – ukupan broj postignutih pogodaka (24 u 3. HNL Sjever, te po jedan u Hrvatskom kupu i Kupu Međimurja), u prosjeku 1,4 po utakmici

26 – broj osvojenih bodova u 3. HNL Sjever (od mogućih 45, u prosjeku 1,7 po kolu), dovoljno za 6. mjesto na tablici

27 – ukupan broj primljenih pogodaka (22 u 3. HNL Sjever, tri u Kupu Međimurja, te dva u Hrvatskom kupu), u prosjeku 1,5 po utakmici

27,3 – prosjek starosti igrača na utakmicama 3. HNL Sjever (prosjek lige je 22,6)

39 – ukupan broj žutih kartona (31 u 3. HNL Sjever, osam u Hrvatskom kupu)

405 – ukupan broj minuta bez primljenog pogotka (gledajući regularnih 90 minuta) s Nikolom Koširom na golu, niz je trajao šest utakmica, odnosno do 5. minute u Bjelovaru (10. studenog), a započeo je u 50. minuti u Prelogu (13. listopada)

1254 – broj odigranih minuta Davora Piškora, koji je igrao najviše od svih igrača u 3. HNL Sjever

1500 – otprilike toliko je gledatelja prisustvovalo utakmici Hrvatskog kupa protiv Rijeke u kojoj je ostvarena pobjeda 1:0

3700 – ukupan broj gledatelja na domaćim i gostujućim utakmicama 3. HNL Sjever (doma: 2150 – prosjek 269, gosti: 1550 – prosjek 221), od svih klubova samo Polet ima veći broj gledatelja