3. I 4. LIGA Pobjede Poleta (SMnM) i Rudara, porazi Omladinca (NSR) i Sloge (Č)

Trećeligaška subota bila je uspješna.

U Svetom Martinu na Muri Polet je bio bolji od Tehničara iz Cvetkovca 4:1. Brezovec je doveo domaćine u vodstvo već u 3. minuti, a Mlinarić u 27. minuti vraća na 1:1. U nastavku tri gola za tri boda domaćina, a strijelci su redom bili Medved ’60, Šarić ’66 i još jednom Brezovec ’88.

Rudar je bio uspješan u gostima u Đurđevcu. Graničar je poveo već u 1. minuti 1:0. No Rudar se nije dao smesti i golom Radikovića u prvom dijelu i Mesarića u drugom dijelu slavi 1:2 i uzima sva tri boda.

3. HNL Sjever: Polet (SMnM) – Tehničar 4:1, Graničar (Đ) – Rudar 1:2.

4. liga: Porazi međimurskih ekipa

U Novom Selu Rok težak poraz Omladinca od Jalžabeta 0:5. Poluvrijeme je bilo 0:3.

Ivančica je bila bolja od Sloge (Č) 3:0. Poluvrijeme je bilo 1:0. Drugi gol u nastavku prelomio je u nastavku susret, a upitno je je li bilo zaleđe. Slogaši nisu realizirali svoje prigode, a u sudačkoj nadoknadi domaćin dolazi i do trećeg gola.

4. liga: subota Omladinac (NSR) – Jalžabet 0:5, Ivančica – Sloga (Č) 3:0, nedjelja u 15:00 sati Dinamo (D) – Nedelišće, Nedeljanec – Međimurec, Mladost (SM) – Dinamo (P), Zelengaj – Mladost Komet.