Tajana Turk četvrta u Valpovu

Od 7. do 9. prosinca igran je šahovski turnir u Valpovu. Tajana Turk je osvojila 4. mjesto u jakoj konkurenciji igračica iz cijele Hrvatske. Turnir se igrao u 7 kola, po švicarskom sustavu, a tempo je bio ubrzani, 30 minuta + 30 sekundi po potezu za svakog igrača.

Tajana je osvojila novčanu i predmetnu nagradu i ponešto nacionalnih rejting bodova. Tajana je startala kao 6. nositeljica između 27 igračica i osvojila 4. mjesto. Ona je šesnaestgodišnja nacionalna majstorica koja igra za ŠK Mursko Središće i bjelovarski klub ŠK Ivan Dvoržak.

Na kadetskom turniru u Valpovu koji se igrao paralelno u istom terminu odlično četvrto mjesto je osvojio Bruno Makovec iz ŠK Sloboda Mihovljan te 8. mjesto Juraj Toplak iz ŠK Sloboda Mihovljan između 75 igrača.