Karatisti Globusa osvojili Đurđevac open u borbama i katama

U nedjelju, 4. studenog u Đurđevcu je održan međunarodni turnir “Đurđevac open 2012”. U jakoj međunarodnoj konkurenciji nastupilo je 350 natjecatelja iz BiH, Slovenije, Srbije i Hrvatske. Mladi karatisti Globusa su se dokazali odličnim nastupom u borbama i katama osvojivši prvo i drugo mjesto u borbama ekipno gdje su se, nakon pobjeda nad Viroviticom i dvije ekipe domaćina (Đurđevac 1 i Đurđevac 2), u finalu međusobno susrele prva i druga ekipa Karate kluba Globus.

U napetim finalnim mečevima za nijansu je pobijedila (sa jednim poenom prednosti) ekipa Globus 1. Isti natjecatelji su također osvojili prvo i drugo mjesto u katama ekipno i tako kompletirali uspjeh kluba. Karatiste su na natjecanju vodili treneri Mladen Vizinger i Dejan Slukić. Ukupno su karatisti Globusa osvojili 4 zlatne, 2 srebrne i 11 brončanih medalja: