Poraz Centrometala u Rovinju

U 5. kolu Prve odbojkaške lige Centrometal je opet igrao susret na pet setova, no za razliku od prethodna tri susreta ovog su puta poraženi 3:2. Ekipa iz Črečana gostovala je kod Rovinja danas i dobila prva dva seta 27:25 i 25:23.

Iduća dva seta dobiva Rovinj 25:23 i 25:20. U odlučujućem petom setu Rovinj slavi 15:13 i nanosi prvi ovosezonski poraz Centrometalu. Naša ekipa je s jednim gostujućim bodom koji je osvojila u ovom porazu na 4. poziciji sa 7 bodova koliko imaju i Rovinj i Sisak. U idućem kolu Centrometal dočekuje osječku Mursu koja je vodeća sa sve četiri pobjede.

U 2. ligi centar odbojkašice Kaštela poražene su kod kuće od vodećeg Vrbovca 1:3. Po setovima je rezultat bio 15:25, 25:14, 14:25 i 20:25. Odbojkašice iz Pribislavca su trenutno 3. na tablici sa 6 bodova i u idućem kolu imaju teško gostovanje kod Bjelovara.

Odbojkaši Totovca su u 2. ligi porazili Goricu 3:1 (21:25, 25:22, 25:18 i 25:16), dok je Nedelišće izgubilo u Varaždinu 3:0 (25:18, 25:15 i 25:16). Totovec u četiri nastupa ima sve pobjede, dok Nedelišće ima četiri poraza. U 5. kolu Nedelišće dočekuje 4 rijeke, a Totovec je gost Čazmi.