Hajduk u Štrukovcu nadoknadio dva gola manjka

U 1. MNL Centrometal je u Macincu pobijedio Mladost iz Ivanovca 1:0 golom koji je pao nakon dvadesetak minuta drugog dijela. U Čakovcu su Sloga i Polet Pribislavec odigrali 3:3 pa je gostujuća ekipa stigla do prvog boda. Omladinac je u Novom Selu rok poražen od Spartaka 1:2 nakon što je prvi dio završio 1:1.

U 2. MNL zapad Hajduk je u Štrukovcu pobijedio Napredak 4:3. Gosti su dobili poluvrijeme 1:2. U nastavku su još povećali prednost na 1:3. No domaćin se nije dao, zabio je tri gola i pobijedio 4:3. Hodošan je u istočnoj skupini pobijedio Budućnost iz Podbresta 6:2. Poluvrijeme je bilo 4:2.

U 3. MNL zapad Parag je u Preseki izgubio od Plavih iz Prekope 6:3. Prema riječima domaćeg predstavnika mirna utakmica u kojoj je gost bio bolji. U istočnoj je skupini Bratstvo u Savskoj Vesi bilo bolje od Trnja 5:2. Poluvrijeme je bilo 2:1.